ROWENTA X-TOUCH AC9736WO

X-TOUCH AC9736WO
Neuvěřitelně výkonný. Překvapivě malý.

Ruční vysavač Rowenta X-TOUCH poskytuje nesrovnatelný zážitek z úklidu, díky špičkové technologií nabízí působivý výkon při každodenním úklidu, a to v neuvěřitelně kompaktním těle. Napájecí stanice udržuje aku vysavač nabitý a připravený pustit se kdykoli do akce. Objevte revoluční řešení pro efektivní úklid, které vám usnadní život při nečekaných nehodách.

Referenční číslo : AC9736WO

Výhodyproduktu

Ruční aku vysavač Rowenta X-TOUCH

Ruční vysavač Rowenta X-TOUCH kombinuje špičkovou technologii hloubkového sání s extra lehkým a kompaktním designem. Nyní máte na dosah to nejlepší z obou světů: Vynikající technologii motoru Nano Digital s 80 000 ot./min. a 492 l/min., a to vše ve vylepšeném trendy designu s lepší ergonomií. Zažijte skutečný rozdíl s ultra lehkou silou tohoto vysavače ve vaší ruce - váží jen 0,6 kilogramu a zajišťuje rychle a snadno dostupné výsledky při drobném úklidu na poslední chvíli, úklidu nečistot a zbytků po stolování - díky napájecí stanici je vždy nabitý a připravený do akce. Tento ultra moderní přenosný vysavač je naprostou revolucí díky kompletní sadě praktických funkcí: snadný a hygienický způsob vyprazdňování nádoby na prach bez kontaktu s prachem, LED osvětlení k objevení každé skryté nečistoty, jednoduché ovládání jediným tlačítkem a mnoho dalšího.

Technické parametry / porovnání

Výkon
Ruční vysavače bez kabelu Suché vysávání  
Technologie Cyklónová technologie  
Počet rychlostí 1  
Your habits Easy, quick and daily cleaning  
Typ baterie Lithium ion  
Baterie
Provozní doba (min. poloha) 10  
Způsob nabíjení Dobíjecí základna  
Příslušenství
Štěrbinová hubice    
Objem nádoby na prach 200  ml
Vzhled
Ostatní Malý kartáč  
Barva Šedá a bílá  

Dokumentace

Časté otázky

Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.