O NÁS

O společnosti Rowenta

Již od roku 1909 přitahuje německá značka Rowenta ty nejnáročnější zákazníky vysoce kvalitními produkty, které zaručují dokonalé výsledky.

Rowenta nabízí široký sortiment produktů, ve kterých se snoubí bezkonkurenční technologický výkon, propracovaný design a vysoká úroveň praktičnosti.

Jejím posláním je zajišťovat každodenní pohodu jejích uživatelů, a to prostřednictvím inteligentních řešení pro vysavače, žehličky, parní generátory, vysoušeče vlasů a epilátory. Rowenta, která je vždy průkopníkem v oboru, se po více než deset let věnuje vývoji eko-inteligentních produktů. Rowenta, která je loajální vůči svým hodnotám, vstoupila v partnerství se Světovým fondem na ochranu přírody (WWF). V rámci této spolupráce staví ekologický design do popředí inovativního procesu značky.

Inovátoři

Skupina Groupe SEB uvádí každý rok na trh více než 250 nových produktů.

Taková míra inovace je možná nejen díky týmům výzkumu a vývoje, ale také díky našemu přístupu, který spočívá v „otevřených inovacích“. Chcete-li se ke komunitě přidat, navštivte náš speciální web.

www.innovate-with-groupeseb.com

Groupe SEB

Seznamte se se skupinou Groupe SEB, světovým lídrem v oboru malých domácích spotřebičů.

Skupina Groupe SEB je aktivní v téměř 150 zemích. Na všech kontinentech zaujímá přední postavení na trhu, a to díky širokému a vysoce různorodému sortimentu produktů a mimořádnému portfoliu značek.

www.groupeseb.com