ROWENTA INTENSE DRY COMPACT DH4216F0

INTENSE DRY COMPACT DH4216F0
Optimální vlhkost vzduchu pro ochranu vašeho domova

Odvlhčovač Intense Dry Compact od firmy Rowenta zajistí vašemu domovu optimální vlhkost vzduchu. Pomocí tří jednoduchých nastavení lze zajistit automatické vypínání pro snadné použití bez dalšího seřizování. Tento tichý odvlhčovač nabízí velkorysou kapacitu i pro velké místnosti, vynikající filtraci pro lepší výkon a praktické funkce. Je tak dokonalým pomocníkem, který ochrání váš domov proti vlhkosti a plísním.

Referenční číslo : DH4216F0

Odvlhčovač Intense Dry Compact 16 l: Optimální vlhkost vzduchu pro ochranu vašeho domova

Tento odvlhčovač zajistí každý den optimální úroveň vlhkosti vzduchu, a tím ochrání váš domov proti vlhkosti a plísním. S domácím odvlhčovačem Intense Dry Compact máte na dosah vysoce výkonného pomocníka k potlačení vlhkosti se třemi automatickými nastaveními: 40 %, 50 % a 60 %. Po dosažení zvolené cílové vlhkosti se odvlhčovač Intense Dry Compact automaticky vypne, takže jej lze používat bez dalšího seřizování. Jeho velkorysá kapacita 16 l vystačí na místnosti do 87 m3. Zároveň také filtruje prach, což je zárukou vyšší kvality vzduchu, stálého výkonu a delší životnosti odvlhčovače. Je opatřen praktickými speciálními funkcemi, jako je funkce Linen Dry (intenzivní odvlhčování při sušeí prádla). Vše doplňuje průhledná nádrž na vodu, která usnadňuje kontrolu hladiny vody, funkce automatického vypnutí s kontrolkou upozorňující na naplnění a kompaktní design s integrovaným madlem pro snadné přesouvání.

Technické parametry / porovnání

Typ produktu Odvlhčovač  
Typ technologie Kompresor  
Pára Studený  
Proudění vzduchu ANO  
Kouř CADR NE  
Prach CADR a pyly NE  
Výstup páry (ml/h) NE  
Oblast účinnosti 35 m² / 87 m3  
Objem zásobníku na vodu 2.4  L
Čas chodu NE  
Úroveň hluku 52  dB(A)
Denní odvlhčovací kapacita 16 l  
Počet rychlostí 1  
Automatický režim    
Senzory Ne  
Hygrometr    
Nastavení míry vlhkosti 40 %, 50 %, 60 %  
Vysoušení Nádržka na vodu a průběžné doplňování  
Ukazatel hladiny vody    
Automatické vypnutí    
Odnímatelná nádržka na vodu    
Ovládací panel Elektronický  
Turbo funkce při sušení prádla    
Provozní teplota (min. - max.) 16–35  
Funkce udržování teploty nad bodem mrazu    
Odložený start NE  
Rukojeť Sklopitelné  
Další přiložené příslušenství NE  
Příkon 265  
Ostatní ne  
Barva bílá  
Počet filtrů 1  

Dokumentace

Časté otázky

Před čištěním vždy přístroj vypněte a odpojte od elektřiny.
Nikdy neponořujte základnu výrobku nebo napájecí kabel a zásuvku do vody ani do jiné kapaliny. K čištění přístroje nepoužívejte čisticí prostředky nebo prací výrobky.
Je důležité pravidelně čistit vodní nádrž, rozprašovací komoru (kolem keramického kotouče) a vzduchové ventily pod přístrojem.
Čištění kotouče: Pravidelným čištěním keramického kotouče se zabraňuje usazování vodního kamene. Nepoužívejte tvrdé nebo brusné nástroje, abyste zabránili poškození kotouče.
Čištění vodní nádrže: Vyjměte odvápňovací kazetu (v závislosti na modelu) a opláchněte ji čistou vodou, následně umyjte nádrž a její poklop mýdlovou vodou.
Čištění rozprašovací komory: Naplňte rozprašovací komoru do poloviny vodou a do poloviny bílou octovou směsí, nechejte ji působit 4 hodiny, poté komoru vyprázdněte a opláchněte čistou vodou (pozn., dávejte pozor, aby se voda nedostala do otvoru výtlačného ventilátoru).
Ujistit se, že:
• Okolní teplota není příliš nízká.
• Není plná nádrž.
• Výkon zařízení odpovídá velikosti místnosti.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.