ROWENTA INTENSE DRY COMPACT

INTENSE DRY COMPACT
Odvlhčovač vzduchu Intense Dry Compact 16l: Zajištění optimální vlhkosti vzduchu v domácnosti

Zajistěte optimální vlhkost vzduchu v domácnosti pomocí odvlhčovače Intense Dry Compact od společnosti Rowenta. Pomocí tří jednoduchých možností nastavení lze zajistit automatické vypínání pro snadné použití. Tento tichý odvlhčovač nabízí velkorysou kapacitu i pro velké místnosti, vynikající dvojitou filtraci pro lepší výkon a další praktické funkce. Je tak dokonalým pomocníkem, který ochrání váš domov proti vlhkosti a plísním.

Referenční číslo : DH4236F0

Odvlhčovač Rowenta Intense Dry Compact: Zajistí každý den optimální úroveň vlhkosti vzduchu, a tím ochrání váš domov proti vlhkosti a plísním.

S tímto domácím odvlhčovačem Intense Dry Compact máte na dosah vysoce výkonného pomocníka k potlačení vlhkosti se třemi automatickými nastaveními: 40 %, 50 % a 60 %. Využívá nový 100% přírodní plyn R290, čímž minimalizuje dopad na životní prostředí. Po dosažení zvolené cílové vlhkosti se odvlhčovač Intense Dry Compact automaticky vypne, takže jej lze používat bez dalšího seřizování. Nadstandardní 16litrová kapacita odvlhčovače pokrývá prostory až do 100 m³, zatímco dvojitá filtrace zachytává částice až do velikosti 660 mikronů a zajišťuje tak dlouhodobé odvlhčování spolu s filtrováním alergenů a prachu, které se ve vlhkém prostředí rychleji množí. Je opatřen praktickými speciálními funkcemi, jako je funkce Linen Dry, která vysuší prádlo až dvakrát rychleji. Vše doplňuje průhledná nádrž na vodu, která usnadňuje kontrolu hladiny vody, funkce automatického vypnutí s kontrolkou upozorňující na naplnění, kompaktní design s integrovaným madlem a pět koleček pro snadné přesouvání.

Technické parametry / porovnání

Typ produktu Odvlhčovač  
Typ technologie Kompresor  
Oblast účinnosti 100 m³  
Objem zásobníku na vodu 2.4  L
Úroveň hluku 54  dB(A)
Denní odvlhčovací kapacita 16L  
Počet rychlostí 1  
Automatický režim    
Hygrometr    
Nastavení míry vlhkosti 40 - 50 - 60 %  
Vysoušení Nádržka na vodu a průběžné doplňování  
Ukazatel hladiny vody    
Automatické vypnutí    
Odnímatelná nádržka na vodu    
Turbo funkce při sušení prádla    
Provozní teplota (min. - max.) 16 - 35°  
Funkce udržování teploty nad bodem mrazu    
Kolečka    
Rukojeť Sklopitelné  
Barva SNĚHOVĚ BÍLÁ  
Počet filtrů 2  
Breathe cleaner air during humid days    
Dry your clothes faster    
Remove humidity after a water damage    
Prevent mold and mildew growth    

Dokumentace

Časté otázky

Před čištěním vždy přístroj vypněte a odpojte od elektřiny.
Nikdy neponořujte základnu výrobku nebo napájecí kabel a zásuvku do vody ani do jiné kapaliny. K čištění přístroje nepoužívejte čisticí prostředky nebo prací výrobky.
Je důležité pravidelně čistit vodní nádrž, rozprašovací komoru (kolem keramického kotouče) a vzduchové ventily pod přístrojem.
Čištění kotouče: Pravidelným čištěním keramického kotouče se zabraňuje usazování vodního kamene. Nepoužívejte tvrdé nebo brusné nástroje, abyste zabránili poškození kotouče.
Čištění vodní nádrže: Vyjměte odvápňovací kazetu (v závislosti na modelu) a opláchněte ji čistou vodou, následně umyjte nádrž a její poklop mýdlovou vodou.
Čištění rozprašovací komory: Naplňte rozprašovací komoru do poloviny vodou a do poloviny bílou octovou směsí, nechejte ji působit 4 hodiny, poté komoru vyprázdněte a opláchněte čistou vodou (pozn., dávejte pozor, aby se voda nedostala do otvoru výtlačného ventilátoru).
Ujistit se, že:
• Okolní teplota není příliš nízká.
• Není plná nádrž.
• Výkon zařízení odpovídá velikosti místnosti.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.