ROWENTA PURE AIR PU3030F0

PURE AIR PU3030F0
Odfiltrování až 99,99 % alergenů a drobných částic*

Snadné dýchání díky výrobku Pure Air. Tato čistička vzduchu značky Rowenta dokáže odfiltrovat až 99,99 % alergenů a drobných částic* a díky vysoce výkonnému filtračnímu systému s filtrem Allergy+ vyčistí vzduch za pouhých 6 minut. Integrovaná čidla znečištění a kontrolky kvality vzduchu umožňují automatické přizpůsobení v závislosti na stavu vzduchu v domácnosti a maximálně účinnou filtraci ve dne i v noci.

Referenční číslo : PU3030F0

* Podle externích laboratorních testů podle protokolu IEST-RP C001.5, srpen 2018

Čistička vzduchu Rowenta Pure Air: odfiltrování až 99,99 % alergenů a částic drobných jako je pyl, zvířecí chlupy, roztoči, plísně, bakterie a viry.*

Starejte se o vzduch kolem sebe stejně dobře jako o jídlo, které jíte, a vodu, kterou pijete! Díky čističce vzduchu Pure Aire od značky Rowenta můžete klidně dýchat s vědomím, že je vzduch ve vašem domově bezpečný a čistý, zejména pokud jste citliví na alergeny. Postarají se o to tři úrovně účinné filtrace, které dokážou odstranit až 99,99 % alergenů a drobných částic* a vyčistit vzduch za pouhých 6 minut. Inteligentní systém detekuje nečistoty ve vzduchu pomocí integrovaných čidel částic, signalizuje kvalitu vzduchu ve vašem domově pomocí kontrolek a na základě těchto údajů automaticky reguluje rychlost filtrace. Čistička vzduchu Pure Air je pomocník, který myslí za vás a nabízí vám maximální filtraci v automatickém denním režimu a nerušivý provoz v automatickém nočním režimu. K tomu je vybavena praktickým časovačem s automatickým vypnutím, funkcí odloženého startu a kontrolkou nutné výměny filtru pro snadné použití a má kompaktní design, který usnadňuje skladování.

Technické parametry / porovnání

Technologie
Typ produktu Čistička vzduchu  
Typ technologie Filtrace  
Výkon
Kouř CADR 300 m3/h  
Počet rychlostí 4  
Úroveň hluku 43  dB(A)
Power max 65  W
DALŠÍ FUNKCE
Oblast účinnosti 120m2  
Počet filtrů 3  
INTELIGENCE
Automatický režim    
Noční režim    
Ukazatel kvality vzduchu    
Senzory Částice  
POHODLNÉ POUŽÍVÁNÍ
Ovládací panel Elektronický  
Časovač 1-2-4-8  h
Odložený start NO  
Ukazatel výměny filtru    
Rukojeť Vloženo  
Dětský zámek    
Sound level max 63  dB(A)

Dokumentace

Časté otázky

Nezapomeňte zapojit zástrčku napájecího kabelu do elektrické zásuvky, která poskytuje vhodné napětí. Poté stiskněte tlačítko zapnutí/vypnutí a vyberte požadovanou funkci.
Vyberte vhodný provozní režim.
Zkontrolujte frekvenci čištění a výměny filtrů. V případě potřeby vyčistěte/vyměňte filtry.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zkontrolujte, kdy byly naposledy filtry čištěny a vyměněny a v případě, že je to nezbytné, filtr(y) vyčistěte/vyměňte.
Čočka senzoru může být pokryta prachem. V takovém případě vyčistěte čočku senzoru.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.