ROWENTA PURE AIR PU3030F0

PURE AIR PU3030F0
Odfiltrování až 99,99 % alergenů a drobných částic*

Snadné dýchání díky výrobku Pure Air. Tato čistička vzduchu značky Rowenta dokáže odfiltrovat až 99,99 % alergenů a drobných částic* a díky vysoce výkonnému filtračnímu systému s filtrem Allergy+ vyčistí vzduch za pouhých 6 minut. Integrovaná čidla znečištění a kontrolky kvality vzduchu umožňují automatické přizpůsobení v závislosti na stavu vzduchu v domácnosti a maximálně účinnou filtraci ve dne i v noci.

Referenční číslo : PU3030F0

* Podle externích laboratorních testů podle protokolu IEST-RP C001.5, srpen 2018

Čistička vzduchu Rowenta Pure Air: odfiltrování až 99,99 % alergenů a částic drobných jako je pyl, zvířecí chlupy, roztoči, plísně, bakterie a viry.*

Starejte se o vzduch kolem sebe stejně dobře jako o jídlo, které jíte, a vodu, kterou pijete! Díky čističce vzduchu Pure Aire od značky Rowenta můžete klidně dýchat s vědomím, že je vzduch ve vašem domově bezpečný a čistý, zejména pokud jste citliví na alergeny. Postarají se o to tři úrovně účinné filtrace, které dokážou odstranit až 99,99 % alergenů a drobných částic* a vyčistit vzduch za pouhých 6 minut. Inteligentní systém detekuje nečistoty ve vzduchu pomocí integrovaných čidel částic, signalizuje kvalitu vzduchu ve vašem domově pomocí kontrolek a na základě těchto údajů automaticky reguluje rychlost filtrace. Čistička vzduchu Pure Air je pomocník, který myslí za vás a nabízí vám maximální filtraci v automatickém denním režimu a nerušivý provoz v automatickém nočním režimu. K tomu je vybavena praktickým časovačem s automatickým vypnutím, funkcí odloženého startu a kontrolkou nutné výměny filtru pro snadné použití a má kompaktní design, který usnadňuje skladování.

Technické parametry / porovnání

Technologie
Typ produktu Čistička vzduchu  
Typ technologie Filtrace  
Výkon
Kouř CADR 300 m3/h  
Počet rychlostí 4  
Úroveň hluku 43  dB(A)
Power max 65  W
DALŠÍ FUNKCE
Oblast účinnosti 120m2  
Počet filtrů 3  
INTELIGENCE
Automatický režim    
Noční režim    
Ukazatel kvality vzduchu    
Senzory Částice  
POHODLNÉ POUŽÍVÁNÍ
Ovládací panel Elektronický  
Časovač 1-2-4-8  h
Odložený start NO  
Ukazatel výměny filtru    
Rukojeť Vloženo  
Dětský zámek    
Sound Level max 63  dB(A)

Dokumentace

Časté otázky

Aplikace již není kompatibilní se systémem Android verze 4.4.4 nebo nižší verzí, a to z důvodu vylepšeného zabezpečení dat.

Pokud je to možné, doporučujeme zařízení aktualizovat na vyšší verzi systému Android nebo použít jiné kompatibilní zařízení.

Aktualizace nejen rozšíří vaše možnosti díky novým funkcím a kompatibilitě s nejnovějšími technologiemi, ale také vás ochrání před možnými chybami zabezpečení, které byly v nejnovějších verzích opraveny.
Nezapomeňte zapojit zástrčku napájecího kabelu do elektrické zásuvky, která poskytuje vhodné napětí. Poté stiskněte tlačítko zapnutí/vypnutí a vyberte požadovanou funkci.
Vyberte vhodný provozní režim.
Zkontrolujte frekvenci čištění a výměny filtrů. V případě potřeby vyčistěte/vyměňte filtry.
Protizápachové filtry a filtr HEPA nelze čistit a opětovně používat – je nutné je vyměnit. Předfiltr je opětovně použitelný (vysavačem odstraňte prach nebo jej umyjte vodou).
Filtr HEPA musí být vyměňován každých 6 měsíců; protizápachový filtr je nutné měnit každé 3 měsíce. Předfiltr je nutné čistit každé 2 až 4 týdny. Tyto četnosti platí pro každodenní používání po dobu 8 hodin a může se lišit podle provozního prostředí.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zkontrolujte, kdy byly naposledy filtry čištěny a vyměněny a v případě, že je to nezbytné, filtr(y) vyčistěte/vyměňte.
Čočka senzoru může být pokryta prachem. V takovém případě vyčistěte čočku senzoru.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.