ROWENTA MOSQUITO PROTECT MN4010F0

MOSQUITO PROTECT MN4010F0
Až 7krát účinnější lapač komárů*

Odpuzovač komárů bez chemikálií MOSQUITO PROTECT je bezpečný a zároveň šetrný k životnímu prostředí. Dynamický lapač komárů, který láká komáry pomocí LED světla vydávajícího UV záření a chytá je účinným vakuovým systémem. Tato past na komáry se vyplatí jako dlouhodobá investice – nemusíte dokupovat náplně

Reference : MN4010F0

MOSQUITO PROTECT MN4010: účinný odpuzovač komárů do interiéru. Bezpečný lapač komárů šetrný k životnímu prostředí. Nejenže tento lapač komárů nevydává žádný zápach, ale je také tichý. To musíte mít!

MOSQUITO PROTECT MN4010 je past na komáry, která vás spolehlivě ochrání proti obtížnému hmyzu. Malý a tichý odpuzovač komárů, který je praktický a snadno se čistí. Tato past na komáry do interiéru nevydává zápach a je bezpečná pro domácí mazlíčky i děti. Stane se vaším dlouhodobým spojencem, nevyžaduje totiž dokupování náplní.

* než lapače využívající UV zářivky nebo žárovky

Technické parametry / porovnání

Max. úroveň hluku 28,3  dB(A)
Napětí 220-240  V
Frekvence 50/60  Hz
Příkon 4  W

Časté otázky

Váš přístroj pracuje s pitnou vodou (studená voda z kohoutku) – měkkou vodou, je-li to možné.
Ne, pokud není váš přístroj vybaven systémem difuze zápachů. V žádném případě by jste neměli esenciální oleje nebo jiné přísady přidávat do vaporizačního potrubí a/nebo vodní nádrže.
Protizápachové filtry a filtr HEPA nelze čistit a opětovně používat – je nutné je vyměnit. Předfiltr je opětovně použitelný (vysavačem odstraňte prach nebo jej umyjte vodou).
Filtr HEPA musí být vyměňován každých 6 měsíců; protizápachový filtr je nutné měnit každé 3 měsíce. Předfiltr je nutné čistit každé 2 až 4 týdny. Tyto četnosti platí pro každodenní používání po dobu 8 hodin a může se lišit podle provozního prostředí.
Před čištěním vždy přístroj vypněte a odpojte od elektřiny.
Nikdy neponořujte základnu výrobku nebo napájecí kabel a zásuvku do vody ani do jiné kapaliny. K čištění přístroje nepoužívejte čisticí prostředky nebo prací výrobky.
Je důležité pravidelně čistit vodní nádrž, rozprašovací komoru (kolem keramického kotouče) a vzduchové ventily pod přístrojem.
Čištění kotouče: Pravidelným čištěním keramického kotouče se zabraňuje usazování vodního kamene. Nepoužívejte tvrdé nebo brusné nástroje, abyste zabránili poškození kotouče.
Čištění vodní nádrže: Vyjměte odvápňovací kazetu (v závislosti na modelu) a opláchněte ji čistou vodou, následně umyjte nádrž a její poklop mýdlovou vodou.
Čištění rozprašovací komory: Naplňte rozprašovací komoru do poloviny vodou a do poloviny bílou octovou směsí, nechejte ji působit 4 hodiny, poté komoru vyprázdněte a opláchněte čistou vodou (pozn., dávejte pozor, aby se voda nedostala do otvoru výtlačného ventilátoru).
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.