ROWENTA Olejový radiátor Intensium BU2620F0 bílá

Olejový radiátor Intensium BU2620F0 bílá
Robustní konstrukce a intenzivní šíření tepla
Olejový radiátor Rowenta Intensium nabízí příjemné a intenzivní vytápění místností do 25 m2. Pomocí tří praktických nastavení příkonu do 2 000 W a termostatu lze při zachování tichého provozu vždy dosáhnout požadované teploty. Díky systému dvojí ochrany proti převráceí a přehřátí můžete být zcela bez obav.

Referenční číslo : BU2620F0

* Nově postavená, izolovaná místnost vyhovující normě RT2012

Radiátor Rowenta Intensium: Robustní konstrukce a intenzivní šíření tepla

Přenosný radiátor Rowenta Intensium vytvoří v místnosti útulnou atmosféru a díky kombinaci konvekce a sálání vydává velmi příjemné teplo. Devět žeber zajišťuje intenzivní šíření tepla pro tiché vytápění místností do velikosti 25 m2* bez rušivého hluku – ideální při sledování televize, domácích pracích nebo spánku. Tři nastavení příkonu do 2 000 W zajišťují postupné vytápění a termostat snadno upraví teplotu podle vašich požadavků. Systém dvojí ochrany zároveň brání převrácení a přehřátí, takže můžete být zcela bez obav. Radiátor Intensium nabízí díky šikovnému integrovanému madlu a kolečkům otočným o 360° snadnou manipulaci a je opatřen praktickým prostorem pro uložení přívodní šňůry, takže když jej nepoužíváte, můžete jej snadno uskladnit.

Technické parametry / porovnání

TYP VÝROBKU
Typ Olejový radiátor  
Barva Světle šedá  
Výška 0,64  cm
TECHNICKÁ CHARAKTERISTIKA
20-25 m2  
Napětí 220-240  V
Frekvence 50-60  Hz
VÝKON
Příkon 2000  W
Ideální velikost místnosti (m2) 20–25  
BEZPEČNOST
Automatické vypnutí    
Kontrolka    
IP 20  
KOMFORT POUŽITÍ
Délka přívodního kabelu 1,8  m
Možnost montáže na stěnu NE  
Termostat Mechanický  
Rukojeť    
Displej NE  
Uložení kabelu    
HLUČNOST
Max. úroveň hluku 35  dB(A)
Právní upozornění
Nařízení (EU) 2015/1188 : ekodesign Tento výrobek je vhodný pouze pro dobňe izolované prostory nebo obĀasné používání. (Tchèque)  

Dokumentace

Časté otázky

V případě neobvyklého přehřátí se spustí zvukový a světelný signál a odpojí se přívod elektrické energie do topného tělesa. Zařízení se znovu zapne, jakmile vychladne a dostane se do obvyklé polohy.
Za účelem ochrany v zimním období, např. když je termostat v poloze ochrany proti mrazu a teplota v místnosti je asi 5 °C (41 °F), se zařízení automaticky zapne. V této poloze bude teplota místnosti asi 7 °C (45 °C).
Před navíjením šňůry nechte spotřebič vychladnout. Když spotřebič nepoužíváte, skladujte jej na suchém místě.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Všechny spínače přepněte do polohy vypnuto a spotřebič odpojte ze sítě.
Ne, spotřeba elektřiny závisí výhradně na výkonu topení.
Poměr mezi příkonem/vytápěnou plochou závisí na požadované teplotě, venkovní teplotě a kvalitě izolace domu. Obecně se používá poměr 100W/m².
Motor horkovzdušného ventilátoru pracuje bez topného tělesa (pracuje jen ventilátor).
Ne. Musíte dodržovat bezpečnostní opatření týkající se použití přímotopu v koupelně. Je nutné zkontrolovat, zda je spotřebič určen k použití v jakékoliv místnosti domu, včetně místností, kde hrozí riziko, že dojte k potřísnění vodou, jako např. kuchyně nebo koupelny, viz údaje obsažené v návodu k použití.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.