ROWENTA MOSQUITO PROTECT MN4010F0

MOSQUITO PROTECT MN4010F0
Až 7krát účinnější lapač komárů*

Lapač komárů bez chemikálií MOSQUITO PROTECT je bezpečný a zároveň šetrný k životnímu prostředí. Dynamický lapač komárů, který láká komáry pomocí LED světla vydávajícího UV záření a chytá je účinným vakuovým systémem. Tato past na komáry se vyplatí jako dlouhodobá investice – nemusíte dokupovat náplně.

Referenční číslo : MN4010F0

* než lapače využívající UV zářivky nebo žárovky

MOSQUITO PROTECT MN4010: účinný lapač komárů do interiéru. Bezpečný lapač komárů šetrný k životnímu prostředí. Nejenže tento výrobek nevydává žádný zápach, ale je také tichý. To musíte mít!

MOSQUITO PROTECT MN4010 je past na komáry, která vás spolehlivě ochrání proti obtížnému hmyzu. Malý a tichý lapač komárů, který je praktický a snadno se čistí. Tato past na komáry do interiéru nevydává zápach a je bezpečná pro domácí mazlíčky i děti. Stane se vaším dlouhodobým spojencem, nevyžaduje totiž dokupování náplní.

Technické parametry / porovnání

HLUČNOST
Max. úroveň hluku 28,3  dB(A)
TECHNICKÁ CHARAKTERISTIKA
Napětí 220-240   
Frekvence 50/60  Hz
Příkon 4  

Dokumentace

Časté otázky

Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.