ROWENTA MOSQUITO PROTECT VU4210F0

MOSQUITO PROTECT VU4210F0
Nepřekonatelný ventilátor proti komárům

Stojanový ventilátor Ultimate Protect: ochlazující a komáry odpuzující Ultimate Protect představuje nepřekonatelný ventilátor pro boj proti komárům. Jeho exkluzivní funkce využívající tekutý repelent zajišťuje větší ochranu proti komárům a kombinace větráku a repelentní ochrany optimalizuje jeho účinnost. Vychutnejte si pocit chladivého vzduchu, aniž by vás obtěžovali komáři!

Referenční číslo : VU4210F0

Výhodyproduktu

Ventilátor Ultimate Protect: mimořádná účinnost proti komárům

Ochlaďte se a zbavte se komárů s ventilátorem Ultimate Protect.

Díky promyšlené kombinaci větráku a tekutého repelentního prostředku nabízí stojanový ventilátor Ultimate Protect větší ochranu proti komárům s optimalizovaným rozprašováním po celé místnosti.

Technologie je kompatibilní s většinou repelentů na trhu a kapalina v náplni vydrží celé týdny, v závislosti na používání.

Silný proud vzduchu, tři nastavitelné rychlosti a automatická oscilace nabízejí příjemný pocit ochlazení.

Tyto funkce doplňuje teleskopická tyč pro snadné nastavení výšky ventilátoru a bezpečnostní mřížka odolná proti zacházení dětmi pro klid bez starostí.

Technické parametry / porovnání

TYP VÝROBKU
Typ Klasický  
Model Stojanový  
Průměr (v palcích) 16  
VZDUCHOVÝ VÝKON
Max. proudění vzduchu (m3/min) 55  
Min. proudění vzduchu (m3/min) 40  
Automatická oscilace    
Orientace    
Počet lopatek 3  
KOMFORT POUŽÍVÁNÍ
Ovládací panel Mechanický  
Počet nastavení 3  
Rukojeť    
Displej NE  
INTELIGENCE
Další ANTI MOSQUITO LIQUID  

Dokumentace

Časté otázky

Vždy zkontrolujte, v jakém stavu je spotřebič, zásuvka a napájecí šňůra. Spotřebič postavte do vzdálenosti 50 cm od ostatních předmětů (záclon, stěn, rozprašovačů atd.). Pozor, aby do přístroje nevnikla voda. Nedotýkejte se spotřebiče mokrýma rukama. Před spuštěním zkontrolujte: zda je zařízení sestaveno dle pokynů výrobce, je na stabilním a pevném povrchu a je ve správné provozní poloze (postavené na nožičkách). Zkontrolujte, zda napětí vaší elektrické sítě odpovídá napětí uvedenému na spotřebiči. Zkontrolujte, zda spotřebič vyžaduje zásuvku s uzemněním.
Než spotřebič přemístíte, odpojte jej ze sítě.
Obvykle se spotřebič umisťuje v místnosti, kterou má větrat. Spotřebič umístěte ve vzdálenosti aspoň 50 cm od ostatních předmětů (stěny, záclony, rozprašovače atd.). Nezapomínejte, že k dostání jsou vodorovné i svislé verze. Většina z nich je nastavitelná, a tak můžete svůj ventilátor zvolit dle prostorových možností a interiérové dekorace.
Ano, systém byl navržen k použití jakéhokoliv prostředku na hubení hmyzu v tabletách.
Než začnete s údržbou, ventilátor odpojte ze sítě. Jednotku můžete čistit lehce navlhčeným hadrem. Pozor, aby voda nepronikla do jednotky. K čištění přední mřížky použijte vysavač. Nikdy nepoužívejte pískové čisticí prostředky, které by mohly poškodit vzhled vašeho spotřebiče.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Když je tato funkce zapnutá, ventilátor se otáčí automaticky zleva doprava a zpět, fouká tak vzduch po celé místnosti. Pokud uživatel vyžaduje proud vzduchu koncentrovaný do jednoho místa, musí se tato funkce vypnout.
Tento systém využívá cirkulace vzduchu způsobenou větrákem k současnému šíření prostředku proti komárům.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.