ROWENTA Stojanový ventilátor Turbo Silence, výkonný, energeticky úsporný

Stojanový ventilátor Turbo Silence, výkonný, energeticky úsporný
Super silný a tichý zároveň
Dopřejte si dokonalý výkon a extrémně tichý chod se stojanovým ventilátorem Turbo Silence. Výkonný a odolný stojanový ventilátor poskytuje vysoký výkon pro osvěžení, které pocítíte přes celou místnost - až do vzdálenosti 7,2 m. Díky naší zbrusu nové technologii motoru Effitech dosahuje tento skvělý ventilátor úspor energie. Užijte si 8 nastavení rychlosti, automatickou oscilaci, praktické dálkové ovládání a nastavitelnou výšku, abyste mohli osvěžení přizpůsobit svým každodenním potřebám. Při pouhých 35 dB(A) je tichý provoz ventilátoru ideální pro nerušivé použití při spánku, sledování televize, čtení, práci nebo studiu.

Referenční číslo : VU5450F0

Výhodyproduktu

Super výkonný a tichý ventilátor pro intenzivní osvěžení

Užijte si s tichým Turbo Silence ventilátorem mimořádné osvěžení. Jedná se o výkonný ventilátor, který zajistí intenzivní osvěžení, které pocítíte přes celou místnost, po celé léto. Ventilátor se vyznačuje energeticky úsporným motorem Effitech, má velmi nízkou spotřebu a nabízí 8 rychlostí pro optimální pohodlí přizpůsobené vašim potřebám.

Technické parametry / porovnání

TYP VÝROBKU
Typ Klasický  
Model Stojanový  
VZDUCHOVÝ VÝKON
Max. proudění vzduchu (m3/min) 50 m  
Min. proudění vzduchu (m3/min) 35 m  
Max. rychlost vzduchu (N) 3 m/s  
Automatická oscilace    
Orientace    
Počet lopatek 5  
KOMFORT POUŽÍVÁNÍ
Ovládací panel Elektronický  
Počet nastavení 8  
Dálkové ovládání    
Časovač    
Displej LCD  

Dokumentace

Časté otázky

Vždy zkontrolujte, v jakém stavu je spotřebič, zásuvka a napájecí šňůra. Spotřebič postavte do vzdálenosti 50 cm od ostatních předmětů (záclon, stěn, rozprašovačů atd.). Pozor, aby do přístroje nevnikla voda. Nedotýkejte se spotřebiče mokrýma rukama. Před spuštěním zkontrolujte: zda je zařízení sestaveno dle pokynů výrobce, je na stabilním a pevném povrchu a je ve správné provozní poloze (postavené na nožičkách). Zkontrolujte, zda napětí vaší elektrické sítě odpovídá napětí uvedenému na spotřebiči. Zkontrolujte, zda spotřebič vyžaduje zásuvku s uzemněním.
Než spotřebič přemístíte, odpojte jej ze sítě.
Obvykle se spotřebič umisťuje v místnosti, kterou má větrat. Spotřebič umístěte ve vzdálenosti aspoň 50 cm od ostatních předmětů (stěny, záclony, rozprašovače atd.). Nezapomínejte, že k dostání jsou vodorovné i svislé verze. Většina z nich je nastavitelná, a tak můžete svůj ventilátor zvolit dle prostorových možností a interiérové dekorace.
Ano, systém byl navržen k použití jakéhokoliv prostředku na hubení hmyzu v tabletách.
Než začnete s údržbou, ventilátor odpojte ze sítě. Jednotku můžete čistit lehce navlhčeným hadrem. Pozor, aby voda nepronikla do jednotky. K čištění přední mřížky použijte vysavač. Nikdy nepoužívejte pískové čisticí prostředky, které by mohly poškodit vzhled vašeho spotřebiče.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Když je tato funkce zapnutá, ventilátor se otáčí automaticky zleva doprava a zpět, fouká tak vzduch po celé místnosti. Pokud uživatel vyžaduje proud vzduchu koncentrovaný do jednoho místa, musí se tato funkce vypnout.
Tento systém využívá cirkulace vzduchu způsobenou větrákem k současnému šíření prostředku proti komárům.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.