ROWENTA FASHION

FASHION
ULTRA KOMPAKTNÍ A MIMOŘÁDNĚ VÝKONNÝ EPILÁTOR 

ULTRA KOMPAKTNÍ A MIMOŘÁDNĚ VÝKONNÝ EPILÁTOR Odstraňování chloupků nikdy nebylo tak snadné a rychlé jako s epilátorem Fashion. 24 speciálně navržených pinzet zajistí účinnou epilaci a odstraní i ty nejkratší chloupky od kořínků. Díky malým rozměrům jej můžete snadno nosit s sebou a používat dle aktuální potřeby.

Reference : EP1025F5

ULTRA KOMPAKTNÍ A ÚČINNÝ

Epilátor Fashion v sobě spojuje kompaktnost a účinnost.

Díky 24 speciálně navrženým pinzetám budou i ty nejkratší chloupky odstraněny již od kořínků.

Dvě nastavení rychlosti přístroje se dokonale přizpůsobí křivkám těla a masážní kuličky sníží citlivost pokožky.

Technické parametry / porovnání

Vysoce precizní epilace od 0,5 mm    
   
   
   
Počet pinzet 24  
24  
24  
24  
Počet rychlostí 2  
2  
2  
2  
Patentovaná technologie Klasická  
Klasická  
Klasická  
Klasická  
Masážní kuličky / snížení citlivosti pokožky    
Není k dispozici    
   
Dermatologicky testované pinzety    
   
   
   
Další přiložené příslušenství Kartáč  
Kartáč  
Kartáč  
Svítící Pinzety  
Oblast použití Nohy a tělo  
Nohy, tělo a obličej   
Nohy a tělo  
Není k dispozici
Omyvatelná hlava    
   
   
   
Zdroj napájení Síť  
Síť  
Síť  
Síť  
Příkon 4,8  W
4,8  W
4,7  W
4,8  W
Délka přívodního kabelu 2  m
2  m
2  m
2  m
Barva Modrá  
Bílá + Růžová  
Bílá + Růžová  
Oranžová  

Dokumentace

Časté otázky

Podpaží je pro odstraňování chloupků citlivou oblastí, protože kůže je zde jemná a citlivá (často zde lze po odstranění chloupků vidět červené tečky) a protože je podpaží pomocí hlavy epilátoru hůře přístupné. Epilátorem jde celkem snadno pohybovat po nohou, s podpažím je to však mnohem obtížnější, protože se jedná o prohlubeň. Někdy může být nutné na hlavu epilátoru proti pokožce mírně zatlačit, aby byla epilace účinná. Na níže uvedených obrázcích jsou uvedeny vhodné pohyby k účinnému a bezbolestnému odstranění chloupků v podpaží.
Pro odstraňování chloupků z podpaží by mělo být použito příslušenství pro „citlivé oblasti“, které se připevní na hlavu epilátoru.
Ne. Přístroj nelze používat na obličej.
Doporučujeme výměnu peelingových destiček po každých 3 použitích.
Přístroj (při použití) byste měly držet kolmo k pokožce. Při odstraňování chloupků z podpaží paži zdvihněte a pokožku udržujte po celou dobu napnutou.
Ne, doporučujeme používat funkci mikro-peelingu výhradně na nohy.
Po použití přístroje vyčistěte pinzetu čisticím kartáčem. Důkladnější čištění pinzety provádějte hadříkem navlhčeným v alkoholu, epilační hlavici otáčejte ručně.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Bezprostředně po epilaci se raději vyhýbejte opalování a koupání v moři, pokožka je citlivá. Pokud plánujete epilaci, platí stejná doporučení. Před epilací se neopalujte, aby nebyla pokožka příliš citlivá.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Nástavec můžete použít těsně před epilací, doporučujeme rovněž jeho pravidelné používání jednou týdně mezi epilacemi.
Den před epilací proveďte peeling, který odstraní odumřelé kožní buňky a také nejjemnější chloupky. Epilaci provádějte vždy na čisté a dokonale suché pokožce.
Určitě ne, protože pokud je pokožka příliš kluzká, nemůže epilátor správně chloupky uchopit. Epilujte vždy čistou a suchou pokožku. Pokožku hydratujte v několika následujících dnech.
Funkce Vision zaměří na kůži kužel světla a umožní tak lepší viditelnost chloupků, dokonce i těch nejjemnějších, nejkratších nebo nejsvětlejších.
Není to nic neobvyklého, brzy se vytratí. Jedná se o důkaz vytržení chloupku. Proto doporučujeme provádět epilaci večer. Pokud je to nutné, namažte se po epilaci zklidňujícím krémem.
Epilace vytrhává chloupky, které oslabují a někdy zarůstají pod kůží. Aby k tomu nedocházelo, musíte pravidelně provádět exfoliaci speciální exfoliační hlavicí svého epilátoru, např. 2 dny po epilaci. K uvolnění jemných chloupků můžete použít rovněž sprchovou masážní rukavici nebo mycí houbu (lufa). Nezapomínejte na každodenní hydrataci mlékem nebo vhodným krémem, s výjimkou dne, kdy provádíte epilaci.