ROWENTA INSTANT SOFT COMPACT 300K Flashes

INSTANT SOFT COMPACT 300K Flashes
VIDITELNÉ VÝSLEDKY PO PRVNÍM POUŽITÍ.* DLOUHODOBÁ EPILACE PRO HLADŠÍ POKOŽKU JIŽ OD PRVNÍHO OŠETŘENÍ.  

 

Instant Soft Compact je chytré a bezpečné řešení pro dlouhodobé odstranění Vašich chloupků za pomoci koncentrovaných světelných paprsků. Jeho přesně zacílené světelné paprsky a exkluzivní patentovaný rotační systém posouvání po pokožce poskytují viditelné výsledky, pro rovnoměrnou a dlouhotrvající epilaci již po prvním použití*. Přístroj je vybaven čtyřmi vyměnitelnými lampami, z nichž každá má životnost 75 000 impulzů, které jsou barevně odlišeny, což je perfektní pro sdílení tohoto IPL epilátoru s rodinou či přáteli a ideální pro dlouhodobé používání. S pěti různými úrovněmi intenzity, které se přizpůsobí odstínu Vaší kůže, Instant Soft Compact poskytuje maximální ochranu díky UV filtru, detektoru kontaktu s pokožkou a detektoru odstínu pokožky. Patentovaný systém Pro Precision využívá rotační váleček, který zajišťuje rovnoměrné ošetření bez vynechaných míst a zároveň chrání Vaši pokožku před dvojitým ošetřením, aby netrpěla. Zvyšuje účinnost a rychlost epilace o 28% již v průběhu prvního měsíce používání.* Výsledkem je dokonalá a účinná epilace pro hladkou pokožku bez chloupků.
 

* na základě externího testu prováděného na 30 uživatelích v květnu 2015

 

Reference : EP9603F0

* Externí test z května 2015 provedený u 30 uživatelek

Výhodyproduktu

INOVACE PRO BEZPEČNOU, ÚČINOU A DLOUHOTRVAJÍCÍ EPILACI

Instant Soft Compact je chytré a bezpečné řešení pro dlouhodobé odstranění Vašich chloupků za pomoci koncentrovaných světelných paprsků. Jeho přesně zacílené světelné paprsky a exkluzivní patentovaný rotační systém posouvání po pokožce poskytují viditelné výsledky, pro rovnoměrnou a dlouhotrvající epilaci již po prvním použití*. Přístroj je vybaven čtyřmi vyměnitelnými lampami, z nichž každá má životnost 75 000 impulzů, které jsou barevně odlišeny, což je perfektní pro sdílení tohoto IPL epilátoru s rodinou či přáteli a ideální pro dlouhodobé používání. S pěti různými úrovněmi intenzity, které se přizpůsobí odstínu Vaší kůže, Instant Soft Compact poskytuje maximální ochranu díky UV filtru, detektoru kontaktu s pokožkou a detektoru odstínu pokožky. Patentovaný systém Pro Precision využívá rotační váleček, který zajišťuje rovnoměrné ošetření bez vynechaných míst a zároveň chrání Vaši pokožku před dvojitým ošetřením, aby netrpěla. Zvyšuje účinnost a rychlost epilace o 28% již v průběhu prvního měsíce používání.* Výsledkem je dokonalá a účinná epilace pro hladkou pokožku bez chloupků.  * na základě externího testu prováděného na 30 uživatelích v květnu 2016  

Technické parametry / porovnání

EFEKTIVITA EPILACE
Patentovaný Pro-Precision systém pro 100% pokrytí pokožky    
Vysoce výkonné lampy 4*75K  
Velikost okénka 3cm²  
Intenzita světla 5J/cm²  
Kompatibilita fototypu I-IV  
Stupně intenzity 1-5  
BEZPEČNOST
Detektor odstínu pokožky    
Detektor kontaktu s pokožkou    
Integrovaný UV filtr    
NÁSTAVCE / PŘÍSLUŠENSTVÍ
Počet nástavců 4  
Lampy 4  
KOMFORT
Vyměnitelná lampa    
Automatický režim impulzu    
Bodový režim impulzu    
Délka procedury 3,5,8,20min  
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Zdroj napájení Síť  
Napětí 100-240  V
Příkon 36  W
Délka přívodního kabelu 1.8  m
Barva white+purple  

Dokumentace

Časté otázky

Podpaží je pro odstraňování chloupků citlivou oblastí, protože kůže je zde jemná a citlivá (často zde lze po odstranění chloupků vidět červené tečky) a protože je podpaží pomocí hlavy epilátoru hůře přístupné. Epilátorem jde celkem snadno pohybovat po nohou, s podpažím je to však mnohem obtížnější, protože se jedná o prohlubeň. Někdy může být nutné na hlavu epilátoru proti pokožce mírně zatlačit, aby byla epilace účinná.

Na níže uvedených obrázcích jsou uvedeny vhodné pohyby k účinnému a bezbolestnému odstranění chloupků v podpaží.

Pro odstraňování chloupků z podpaží by mělo být použito příslušenství pro „citlivé oblasti“, které se připevní na hlavu epilátoru.

Ne. Přístroj nelze používat na obličej.
Touto léčbou byste měli projít každé dva týdny v případě čtyř až šesti sezení (dva až tři měsíce), potom jednou za měsíc v případě dvou sezení (v závislosti na opětovném růstu).
Opravná sezení mohou být nutná podle rozmístění vlasů, dokud vlasy zcela nezmizí.
Ošetření by mělo být prováděno na oholené kůži, nikoli na depilované kůži (bez použití vosku nebo depilátoru – kořínek musí být zachován).
Stejné místo nemůžete ošetřovat vícekrát než jednou týdně.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zkontrolujte, zda se celý povrch lampy dotýká kůže.
Barva kůže je příliš tmavá a přístroj se automaticky přepnul do bezpečnostního režimu.
Zkontrolujte, zda je správně namontována žárovka v přístroji. Pokud ano, žárovka je prasklá a musí být vyměněna.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Bezprostředně po epilaci se raději vyhýbejte opalování a koupání v moři, pokožka je citlivá. Pokud plánujete epilaci, platí stejná doporučení. Před epilací se neopalujte, aby nebyla pokožka příliš citlivá.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Přístroj lze použít na nohy, podpaží, ruce, bikini partie, ale nikoli na krk, obličej a bradavky.
Dlouhodobých výsledků je dosaženo po 12 až 18 měsících podle stupně rozmístění chloupků. Retušovací ošetření jsou občas v průběhu této doby nezbytná.
Naše přístroje jsou vybaveny mnoha bezpečnostními mechanismy: detektor barvy kůže, kontaktní detektor, UV filtr na oči atd. Byly testovány pod dermatologickým dohledem a splňují nejpřísnější bezpečnostní předpisy.
Zařízení IPL nefungují na zrzavých, bílých, šedých a blonďatých chloupcích, protože neobsahují dostatečné množství melaninu.
Zařízení IPL jsou slučitelná s fototypy 1 až 5, což vylučuje černou nebo velmi tmavou kůži.
Ne, může to mít vedlejší účinky. Obraťte se na svého lékaře.
Ano, vyhněte se odstranění chloupků IPL během léčby. Musíte vyčkat po dobu dvou měsíců po ukončení léčby. Obraťte se na svého lékaře.
Ne. Z míst, která mají být ošetřena, odstraňte piercing a zakryjte, mateřská znaménka, pihy a znaménka krásy náplastmi nebo neprůsvitnou bílou páskou.
Nevystavujte se slunečními svitu, UV záření ani nepoužívejte samoopalovací krém během ošetření. Vaše pokožka by něměla být vystavena přímému slunečnímu svitu bez ochrany po dobu přesahující 15 minut nebo více než hodinu ve stínu. Chraňte se sluneční clonou s filtrem SPF 30 po celou dobu ošetření a následně alespoň po dobu dvou měsíců.
Kůže musí být bez poškození (žádný ekzém, lupenka, vitiligo atd.) a nesměla být vystavena slunci nebo UV záření po dobu alespoň dvou týdnů před ošetřením. Nesmí na ní být žádný samoopalovací krém.