ROWENTA INSTANT SOFT COMPACT 300K Flashes

INSTANT SOFT COMPACT 300K Flashes

VIDITELNÉ VÝSLEDKY PO PRVNÍM POUŽITÍ.* DLOUHODOBÁ EPILACE PRO HLADŠÍ POKOŽKU JIŽ OD PRVNÍHO OŠETŘENÍ.  

 

Instant Soft Compact je chytré a bezpečné řešení pro dlouhodobé odstranění Vašich chloupků za pomoci koncentrovaných světelných paprsků. Jeho přesně zacílené světelné paprsky a exkluzivní patentovaný rotační systém posouvání po pokožce poskytují viditelné výsledky, pro rovnoměrnou a dlouhotrvající epilaci již po prvním použití*. Přístroj je vybaven čtyřmi vyměnitelnými lampami, z nichž každá má životnost 75 000 impulzů, které jsou barevně odlišeny, což je perfektní pro sdílení tohoto IPL epilátoru s rodinou či přáteli a ideální pro dlouhodobé používání. S pěti různými úrovněmi intenzity, které se přizpůsobí odstínu Vaší kůže, Instant Soft Compact poskytuje maximální ochranu díky UV filtru, detektoru kontaktu s pokožkou a detektoru odstínu pokožky. Patentovaný systém Pro Precision využívá rotační váleček, který zajišťuje rovnoměrné ošetření bez vynechaných míst a zároveň chrání Vaši pokožku před dvojitým ošetřením, aby netrpěla. Zvyšuje účinnost a rychlost epilace o 28% již v průběhu prvního měsíce používání.* Výsledkem je dokonalá a účinná epilace pro hladkou pokožku bez chloupků.
 

* na základě externího testu prováděného na 30 uživatelích v květnu 2015

 

Reference : EP9603F0

Výhodyproduktu

INOVACE PRO BEZPEČNOU, ÚČINOU A DLOUHOTRVAJÍCÍ EPILACI

Instant Soft Compact je chytré a bezpečné řešení pro dlouhodobé odstranění Vašich chloupků za pomoci koncentrovaných světelných paprsků. Jeho přesně zacílené světelné paprsky a exkluzivní patentovaný rotační systém posouvání po pokožce poskytují viditelné výsledky, pro rovnoměrnou a dlouhotrvající epilaci již po prvním použití*. Přístroj je vybaven čtyřmi vyměnitelnými lampami, z nichž každá má životnost 75 000 impulzů, které jsou barevně odlišeny, což je perfektní pro sdílení tohoto IPL epilátoru s rodinou či přáteli a ideální pro dlouhodobé používání. S pěti různými úrovněmi intenzity, které se přizpůsobí odstínu Vaší kůže, Instant Soft Compact poskytuje maximální ochranu díky UV filtru, detektoru kontaktu s pokožkou a detektoru odstínu pokožky. Patentovaný systém Pro Precision využívá rotační váleček, který zajišťuje rovnoměrné ošetření bez vynechaných míst a zároveň chrání Vaši pokožku před dvojitým ošetřením, aby netrpěla. Zvyšuje účinnost a rychlost epilace o 28% již v průběhu prvního měsíce používání.* Výsledkem je dokonalá a účinná epilace pro hladkou pokožku bez chloupků.  * na základě externího testu prováděného na 30 uživatelích v květnu 2016  

* Externí test z května 2015 provedený u 30 uživatelek

Technické parametry / porovnání

Rotační váleček zajišťující přesnost    
Vysoce výkonné lampy 4*75K  
Velikost okénka 3cm²  
Intenzita světla 5J/cm²  
Kompatibilita fototypu I-IV  
Stupeň intenzity 1-5  
Detektor odstínu pokožky    
Snímač kontaktu s pokožkou    
Integrovaný UV filtr    
Nástavce 4  
Lampy 4  
Vyměnitelná lampa    
Automatický režim impulzu – průběžný    
Bodový režim impulzu    
Délka procedury 3,5,8,20min  
Napájecí zdroj Síť  
Voltáž 100-240  V
Příkon 36  W
Délka napájecího kabelu 1.8  m
Barva white+purple  

Časté otázky

Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.