ROWENTA SKIN SPRIT EP2900F0 béžová

SKIN SPRIT EP2900F0 béžová
PŘÍJEMNÝ ZPŮSOB, JAKO DOSÁHNOUT HLADKÉ POKOŽKY NA CELÉ TÝDNY

Užijte si snadnou, rychlou a bezbolestnou epilaci s epilátorem Rowenta Skin Spirit. Díky jeho patentovanému systému znecitlivění v kombinaci s vyspělou technologií epilace je odstraňování chloupků příjemné a zajistí ultra jemnou a hladkou pokožku po dobu dlouhou až 4 týdny. Dvourychlostní provedení a ergonomický design tohoto epilátoru umožňují bez potíží použít i na nejhůře přístupná a nejcitlivější místa.

Reference : EP2900F0

Výhodyproduktu

EPILÁTOR ROWENTA SLIN SPIRIT: BEZBOLESTNÁ CESTA K DLOUHODOBĚ HLADKÉ POKOŽCE

Odstraňování chloupků nebylo nikdy tak rychlé, snadné a bezbolestné. S epilátorem Rowenta Skin Spirit si budete užívat ultra jemnou a hladkou pokožku po dobu dlouhou až 4 týdny. Vysoce výkonná vyspělá epilační technologie využívá vysoce precizní pinzety, které odstraní i ty nejkratší chloupky (0,5 mm), aniž by je přetrhly. Systém navádění chloupků do pinzet zajišťuje optimální účinnost. Epilátor se dále vyznačuje velkou aktivní epilační plochou, která umožňuje jediným tahem odstranit maximum chlouků. Technologie senzoru křivek těla umožňuje pohodlné použití ve všech úhlech a inteligentní otvírání a zavírání pinzet ve správný čas maximální účinnost. Díky patentované technologii znecitlivění a inovativnímu masážnímu systému, který zmírňuje citlivost pokožky, zajišťuje příjemnou a bezbolestnou epilaci. Kompaktní ergonomický design usnadňuje odstranění chloupků i v nejhůře přístupných místech a dvourychlostní nastavení umožňuje jemnější nebo rychlejší epilaci. Tento epilátor má odnímatelnou a omyvatelnou hlavici a čisticí kartáček a praktické pouzdro usnadňují ukládání a přepravu.

Technické parametry / porovnání

Vysoce precizní epilace od 0,5 mm    
Počet pinzet 24  
Počet rychlostí 2  
Non-Stop neklesající účinnost    
Velký aktivní povrch    
Systém pro navádění chloupků do pinzet    
Patentovaná technologie Klasická  
Masážní kuličky / snížení citlivosti pokožky    
Dermatologicky testované pinzety    
Hygienické pinzety z nerezové oceli    
Počet nástavců 2  
Čistící kartáček    
Pouzdro    
Oblast použití Nohy a tělo  
Odnímatelná hlava    
Omyvatelná hlava    
Zdroj napájení Síť  
Napětí 220-240  V
Příkon 4.8  W
Délka přívodního kabelu 2  m
Barva Růžová  

Dokumentace

Časté otázky

Podpaží je pro odstraňování chloupků citlivou oblastí, protože kůže je zde jemná a citlivá (často zde lze po odstranění chloupků vidět červené tečky) a protože je podpaží pomocí hlavy epilátoru hůře přístupné. Epilátorem jde celkem snadno pohybovat po nohou, s podpažím je to však mnohem obtížnější, protože se jedná o prohlubeň. Někdy může být nutné na hlavu epilátoru proti pokožce mírně zatlačit, aby byla epilace účinná. Na níže uvedených obrázcích jsou uvedeny vhodné pohyby k účinnému a bezbolestnému odstranění chloupků v podpaží.
Pro odstraňování chloupků z podpaží by mělo být použito příslušenství pro „citlivé oblasti“, které se připevní na hlavu epilátoru.
Ne. Přístroj nelze používat na obličej.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Bezprostředně po epilaci se raději vyhýbejte opalování a koupání v moři, pokožka je citlivá. Pokud plánujete epilaci, platí stejná doporučení. Před epilací se neopalujte, aby nebyla pokožka příliš citlivá.