ROWENTA FIRST CLASS DA1511F1 fialová

FIRST CLASS DA1511F1 fialová
Výborné výsledky kdekoli na cestách

Napařovací žehlička First Class je dokonalým společníkem na cesty: duální napětí pro použití v zahraničí, cestovní sáček a kompaktní provedení se sklopnou rukojetí se skvěle hodí na cesty. Tato napařovací žehlička nabízí kombinaci účinnosti a preciznosti a zajistí kvalitní vyžehlení, kdekoli budete potřebovat.

 

Reference : DA1511F1

Napařovací žehlička ROWENTA FIRST CLASS: VÁŠ SPOLEČNÍK NA CESTY PRO PRVOTŘÍDNÍ ŽEHLENÍ

Pro kvalitní výsledky, kdykoli je potřebujete – cestovní žehlička Rowenta First Class nabízí spolehlivé žehlení s funkcemi, které vyhovují požadavkům moderního cestování. Duální napětí umožňuje použití této napařovací žehličky kdekoli v zahraničí, zatímco cestovní sáček, kompaktní provedení a sklopná rukojeť zajišťují praktické balení. Pára je distribuována unikátní patentovanou žehlicí plochou Microsteam200 s 200 otvory s přesnou špičkou pro žehlení obtížně dostupných míst. Kontinuální výstup páry 10 g/min vyhladí zmačkání a parní ráz o síle 45 g/min zvládne i silné látky a náročné záhyby. Díky dalším funkcím, jako je nádržka na vodu o objemu 70 ml a snadné vertikální napařování, představuje Rowenta First Class dokonalého společníka na cesty pro spolehlivé výsledky žehlení.

Technické parametry / porovnání

Příkon 1000  W
Kontinuální výstup páry 10  g/min
Parní ráz 45  g/min
Vertikální napařování    
Nastavení páry a teploty Ruční nastavení  
Technologie žehlicí plochy MICROSTEAM 200 STAINLESS STEEL  
Kluznost žehlicí plochy ***  
Životnost žehlicí plochy/odolnost proti poškrábání ***  
Kontinuální pára Špička, boky a střed  
Přesná špička    
Pohodlná rukojeť    
Anti drip systém - proti odkapávání Ne  
Délka přívodního kabelu 2  m
Objem zásobníku na vodu 70  ml
Objem zásobníku na vodu 2.4  oz
Barva Bílá a fialová  

Dokumentace

Časté otázky

Musíte dodržovat taková opatření, aby používání žehličky bylo naprosto bezpečné.
Velmi důležité... Nikdy nenechávejte rozpálenou žehličku bez dozoru.
Předejdete tak nejen možnému přehřátí žehličky nebo povrchu, na kterém je umístěna, ale také možnému popálení jiných osob. Pokud je pro vás bezpečnost hlavním kritériem, vyberte si žehličku, která je vybavena funkcí automatického bezpečnostního vypnutí.
A nikdy, nikdy…
Nikdy nenechávejte žehličku v dosahu dětí nebo domácích mazlíčků, u nichž hrozí, že žehličku převrhnou a poraní se.
Stejně jako jiné elektrické spotřebiče, ani žehličku nevkládejte do vody.
Pokud vám žehlička upadla nebo má poškozený přívodní kabel, nepoužívejte ji. Máte-li jakékoli pochybnosti týkající se stavu žehličky, kontaktujte servisní centrum.
Před tím, než žehličku odložíte nebo se chystáte ji čistit nebo naplnit vodou (netýká se modelů s vyjímatelnou nádrží na vodu), ji vypojte z elektřiny. Pravidelně kontrolujte hladinu vody, abyste měli jistotu, že je jí stále dostatečné množství.

Žehlicí deska z materiálu Durilium:
Žehlicí desku pravidelně čistěte navlhčenou nekovovou čisticí houbičkou. Desku žehličky vyčistíte jednodušeji, když použijete vlhkou houbičku a desku otřete, když je ještě teplá. Předejdete tím také možné korozi.
Pokud máte potíže s očištěním desky žehličky, použijte tyčinku speciálně vyvinutou pro čištění žehlicích desek z materiálu Durilium.
• Nerezová žehlicí deska:
Desku žehličky očistěte po vychladnutí vlhkým hadříkem nebo jemnou houbičkou.
• žehlicí deska se samočisticí funkcí:
Doporučujeme otřít ještě teplou desku žehličky měkkým vlhkým hadříkem, nedojde tak k poškození povrchu.
Upozornění: Použití čisticího prostředku na nerez způsobí poškození samočisticí vrstvy žehlicí desky.
​3 možné příčiny:
• Není zapojená do sítě: Zkontrolujte, zda je síťová zástrčka správně zapojená nebo zkuste žehličku zapojit do jiné zásuvky.
• Regulátor teploty je nastaven na příliš nízkou teplotu: Nastavte regulátor teploty na vyšší teplotu.
• Je aktivní automatická elektronická pojistka*: Pohněte žehličkou
* Podle typu.
Na všech žehličkách je kontrolka termostatu. Je běžné, že se termostat vypíná a zapíná. Znamená to, že termostat funguje a že je vaše žehlící plocha udržována při požadované teplotě. Pokud bliká kontrolka automatického vypnutí, musíte vypnout funkci automatického vypnutí. To se provádí jemným potřesením žehličkou, což umožní žehličce se opět nahřát.
Pro jednotlivé látky nastavujte vhodné teploty na termostatu. Dalším důvodem přichytávání může být použití škrobu. Pokud chcete škrob použít, jednoduše jím pokropte druhou stranu oděvu tak, aby nedocházelo ke kontaktu žehlicí plochy se škrobem. Žehlicí plochu očistěte od gumových částí látky (kterou je vždy nutné žehlit z opačné strany, než na které je potisk).
Čím je vyšší výkon ve wattech, tím rychleji dosáhne žehlička požadované tepoty.