ROWENTA ANTI- AGEING LV2020F0

ANTI- AGEING LV2020F0
Zmírňuje váčky pod očima a vyhlazuje jemné linky v konturách očí.
ROWENTA Anti-Ageing Eye Massager kombinuje jemné vibrace s omlazujícími vlastnostmi červeného LED světla a dodá tak vaší péči více mladistvosti a svěžesti. Objevte mnoho výhod zklidňující a jemné péče ke zmírnění váčků pod očima, pro rozzářenější pleť a zároveň k vyhlazení vějířkovitých vrásek v konturách očí.

Referenční číslo : LV2020F0

Výhodyproduktu

ROWENTA Anti-Ageing Eye Massager: Mladistvá krása

Objevte novou tajnou zbraň pro nádhernou pleť každý den: ROWENTA Anti-Ageing Eye Massager. Dodejte své pleti omlazující účinek pomocí zklidňující a jemné péče, která zmírňuje viditelnost váčků pod očima. Mladistvý vzhled máte na dosah díky omlazujícím účinkům červeného LED světla, které pomáhá vyhlazovat vějířkovité vrásky. I krátká masáž dokáže vaši pleť podpořit a rozjasnit. Tento masážní přístroj na oči podporuje účinek vašeho očního krému a nabízí lepší vstřebávání a průnik do pokožky. Anti-Ageing Eye Massager je navržen tak, aby se snadno zařadil do vaší každodenní péče o pleť a má kompaktní design a snadné ovládání. Objevte svůj nový nepostradatelný nástroj péče o pleť, která probudí vaše oči a dodá jim svěžest každý den.

Technické parametry / porovnání

Napětí 1 x 1,5  V
Oblast použití Eyes  
Druh pleti All skins  
Baterie jsou součástí balení    
Vibrace    
Zdroj napájení Pouze baterie  
Typ baterie AA 1.5V  
Kompaktní    

Dokumentace

Časté otázky

Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.