ROWENTA ANTI-FATIGUE EYE MASSAGER LV2010F0

ANTI-FATIGUE EYE MASSAGER LV2010F0
Navržený pro zmírnění známek únavy a nedokonalostí pleti

Seznamte se s vaším novým nepostradatelným pomocníkem: ROWENTA Anti-Fatigue masážní přístroj na oční okolí zaručí, že budete každý den vypadat co nejlépe. Jemné a zklidňující vibrace společně účinkují s čisticími vlastnostmi modrých LED světel. Anti-Fatigue Eye Massager byl navržen ke zmírnění viditelných známek únavy očí a zároveň minimalizaci nedokonalostí pleti. Vylepšete svou denní rutinu péče o pleť dávkou energie pro jasný a odpočatý vzhled.

Referenční číslo : LV2010F0

ROWENTA Anti-Fatigue Masážní přístroj pro oční okolí

Objevte klíč ke kompletní péči o pleť s ROWENTA Anti-Fatigue Eye Massager pro krásné výsledky od A do Z. Jemné zklidňující vibrace snižují viditelné známky únavy očí a vytváří vzhled plný vitality. Anti-Fatigue Eye Massager představuje novou technologii modrého LED světla známého svými čisticími vlastnostmi. Je navržen ke zmírnění nedokonalostí pleti a vaše pleť tak bude dokonalá každý den. Tento masážní přístroj na oči podporuje účinek vašeho očního krému a nabízí lepší vstřebávání a průnik do pokožky. Tento nepostradatelný pomocník v péči o pleť je navržen pro snadné zařazení do vašeho denního režimu péče o pleť a dodává také chladivý a osvěžující účinek - pro příjemné chvíle hýčkání. Tento přístroj pro snadnou péči má kompaktní tvar a pomůže vám odhalit tajemství, jak každý den vypadat co nejlépe.

Technické parametry / porovnání

Napětí 1 x 1,5  V
Oblast použití Eyes  
Druh pleti All skins  
Baterie jsou součástí balení    
Vibrace    
Zdroj napájení Pouze baterie  
Typ baterie AA 1.5V  
Kompaktní    

Dokumentace

Časté otázky

Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.