ROWENTA FASHION

FASHION
ULTRA KOMPAKTNÍ A MIMOŘÁDNĚ VÝKONNÝ EPILÁTOR 

ULTRA KOMPAKTNÍ A MIMOŘÁDNĚ VÝKONNÝ EPILÁTOR Odstraňování chloupků nikdy nebylo tak snadné a rychlé jako s epilátorem Fashion. 24 speciálně navržených pinzet zajistí účinnou epilaci a odstraní i ty nejkratší chloupky od kořínků. Díky malým rozměrům jej můžete snadno nosit s sebou a používat dle aktuální potřeby.

Referenční číslo : EP1025F5

ULTRA KOMPAKTNÍ A ÚČINNÝ

Epilátor Fashion v sobě spojuje kompaktnost a účinnost.

Díky 24 speciálně navrženým pinzetám budou i ty nejkratší chloupky odstraněny již od kořínků.

Dvě nastavení rychlosti přístroje se dokonale přizpůsobí křivkám těla a masážní kuličky sníží citlivost pokožky.

Technické parametry / porovnání

EFEKTIVITA EPILACE
Vysoce precizní epilace od 0,5 mm    
Není k dispozici    
   
Počet pinzet 24  
24  
24  
24  
Počet rychlostí 2  
2  
2  
2  
Patentovaná technologie Klasická  
Klasická  
Klasická  
Klasická  
POHODLNÉ POUŽÍVÁNÍ
Masážní kuličky / snížení citlivosti pokožky    
Není k dispozici    
   
Dermatologicky testované pinzety    
   
   
   
KOMFORT
Oblast použití Nohy a tělo  
Nohy, tělo a obličej   
Nohy a tělo  
Není k dispozici
Omyvatelná hlava    
   
   
   
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Zdroj napájení Síť  
Síť  
Síť  
Síť  
Příkon 4,8  
4,8  
4,7  
4,8  
Délka přívodního kabelu 2  m
2  m
2  m
2  m
Barva Modrá  
Bílá + Růžová  
Bílá + Růžová  
Oranžová  

Dokumentace

Časté otázky

Podpaží je pro odstraňování chloupků citlivou oblastí, protože kůže je zde jemná a citlivá (často zde lze po odstranění chloupků vidět červené tečky) a protože je podpaží pomocí hlavy epilátoru hůře přístupné. Epilátorem jde celkem snadno pohybovat po nohou, s podpažím je to však mnohem obtížnější, protože se jedná o prohlubeň. Někdy může být nutné na hlavu epilátoru proti pokožce mírně zatlačit, aby byla epilace účinná.

Na níže uvedených obrázcích jsou uvedeny vhodné pohyby k účinnému a bezbolestnému odstranění chloupků v podpaží.

Pro odstraňování chloupků z podpaží by mělo být použito příslušenství pro „citlivé oblasti“, které se připevní na hlavu epilátoru.

Ne. Přístroj nelze používat na obličej.
Doporučujeme výměnu peelingových destiček po každých 3 použitích.
Přístroj (při použití) byste měly držet kolmo k pokožce. Při odstraňování chloupků z podpaží paži zdvihněte a pokožku udržujte po celou dobu napnutou.
Ne, doporučujeme používat funkci mikro-peelingu výhradně na nohy.
Po použití přístroje vyčistěte pinzetu čisticím kartáčem. Důkladnější čištění pinzety provádějte hadříkem navlhčeným v alkoholu, epilační hlavici otáčejte ručně.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Bezprostředně po epilaci se raději vyhýbejte opalování a koupání v moři, pokožka je citlivá. Pokud plánujete epilaci, platí stejná doporučení. Před epilací se neopalujte, aby nebyla pokožka příliš citlivá.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Nástavec můžete použít těsně před epilací, doporučujeme rovněž jeho pravidelné používání jednou týdně mezi epilacemi.
Den před epilací proveďte peeling, který odstraní odumřelé kožní buňky a také nejjemnější chloupky. Epilaci provádějte vždy na čisté a dokonale suché pokožce.
Určitě ne, protože pokud je pokožka příliš kluzká, nemůže epilátor správně chloupky uchopit. Epilujte vždy čistou a suchou pokožku. Pokožku hydratujte v několika následujících dnech.
Funkce Vision zaměří na kůži kužel světla a umožní tak lepší viditelnost chloupků, dokonce i těch nejjemnějších, nejkratších nebo nejsvětlejších.
Není to nic neobvyklého, brzy se vytratí. Jedná se o důkaz vytržení chloupku. Proto doporučujeme provádět epilaci večer. Pokud je to nutné, namažte se po epilaci zklidňujícím krémem.
Epilace vytrhává chloupky, které oslabují a někdy zarůstají pod kůží. Aby k tomu nedocházelo, musíte pravidelně provádět exfoliaci speciální exfoliační hlavicí svého epilátoru, např. 2 dny po epilaci. K uvolnění jemných chloupků můžete použít rovněž sprchovou masážní rukavici nebo mycí houbu (lufa). Nezapomínejte na každodenní hydrataci mlékem nebo vhodným krémem, s výjimkou dne, kdy provádíte epilaci.