ROWENTA SKIN SPIRIT EP2910F1 modrá

SKIN SPIRIT EP2910F1 modrá
PŘÍJEMNÝ ZPŮSOB, JAKO DOSÁHNOUT HLADKÉ POKOŽKY NA CELÉ TÝDNY

EP2910F1 nahrazuje EP2910F0. Užijte si snadnou, rychlou a bezbolestnou epilaci s epilátorem Rowenta Skin Spirit. Díky jeho patentovanému systému znecitlivění v kombinaci s vyspělou technologií epilace je odstraňování chloupků příjemné a zajistí ultra jemnou a hladkou pokožku po dobu dlouhou až 4 týdny. Dvourychlostní provedení a ergonomický design tohoto epilátoru umožňují bez potíží použít i na nejhůře přístupná a nejcitlivější místa.

Referenční číslo : EP2910F1

Výhodyproduktu

EPILÁTOR ROWENTA SLIN SPIRIT: BEZBOLESTNÁ CESTA K DLOUHODOBĚ HLADKÉ POKOŽCE

Odstraňování chloupků nebylo nikdy tak rychlé, snadné a bezbolestné. S epilátorem Rowenta Skin Spirit si budete užívat ultra jemnou a hladkou pokožku po dobu dlouhou až 4 týdny. Vysoce výkonná vyspělá epilační technologie využívá vysoce precizní pinzety, které odstraní i ty nejkratší chloupky (0,5 mm), aniž by je přetrhly. Systém navádění chloupků do pinzet zajišťuje optimální účinnost. Epilátor se dále vyznačuje velkou aktivní epilační plochou, která umožňuje jediným tahem odstranit maximum chlouků. Technologie senzoru křivek těla umožňuje pohodlné použití ve všech úhlech a inteligentní otvírání a zavírání pinzet ve správný čas maximální účinnost. Díky patentované technologii znecitlivění a inovativnímu masážnímu systému, který zmírňuje citlivost pokožky, zajišťuje příjemnou a bezbolestnou epilaci. Kompaktní ergonomický design usnadňuje odstranění chloupků i v nejhůře přístupných místech a dvourychlostní nastavení umožňuje jemnější nebo rychlejší epilaci. Tento epilátor má odnímatelnou a omyvatelnou hlavici a nástavce pro snadné hygienické čištění, čisticí kartáček a praktické pouzdro usnadňují ukládání a přepravu. Nástavec na citlivá místa navíc zajišťuje snadnou epilaci celého těla, a to včetně těch nejcitlivějších míst včetně podpaží.

Technické parametry / porovnání

EFEKTIVITA EPILACE
Vysoce precizní epilace od 0,5 mm    
Výklopná hlava    
Počet pinzet 24  
Počet rychlostí 2  
Non-Stop neklesající účinnost    
Patentovaná technologie 2  
Velký aktivní povrch    
Systém pro navádění chloupků do pinzet    
Patentovaná technologie Bezbolestná vibrační hlava  
Senzor křivek těla    
Účinnost ve všech záhybech    
POHODLNÉ POUŽÍVÁNÍ
Masážní kuličky / snížení citlivosti pokožky    
Dermatologicky testované pinzety    
Hygienické pinzety z nerezové oceli    
NÁSTAVCE / PŘÍSLUŠENSTVÍ
Počet nástavců 3  
Nástavec na epilaci citlivých oblastí    
Čistící kartáček    
Pouzdro    
KOMFORT
Oblast použití Nohy a tělo  
Odnímatelná hlava    
Omyvatelná hlava    
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Zdroj napájení Síť  
Napětí 220-240  V
Příkon 4.8  W
Délka přívodního kabelu 2  m
Barva Modrá  

Dokumentace

Časté otázky

Podpaží je pro odstraňování chloupků citlivou oblastí, protože kůže je zde jemná a citlivá (často zde lze po odstranění chloupků vidět červené tečky) a protože je podpaží pomocí hlavy epilátoru hůře přístupné. Epilátorem jde celkem snadno pohybovat po nohou, s podpažím je to však mnohem obtížnější, protože se jedná o prohlubeň. Někdy může být nutné na hlavu epilátoru proti pokožce mírně zatlačit, aby byla epilace účinná.

Na níže uvedených obrázcích jsou uvedeny vhodné pohyby k účinnému a bezbolestnému odstranění chloupků v podpaží.

Pro odstraňování chloupků z podpaží by mělo být použito příslušenství pro „citlivé oblasti“, které se připevní na hlavu epilátoru.

Ne. Přístroj nelze používat na obličej.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Bezprostředně po epilaci se raději vyhýbejte opalování a koupání v moři, pokožka je citlivá. Pokud plánujete epilaci, platí stejná doporučení. Před epilací se neopalujte, aby nebyla pokožka příliš citlivá.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.