ROWENTA ULTRASOUND SKIN SCRUBBER Rowenta LV8030F0

ULTRASOUND SKIN SCRUBBER Rowenta LV8030F0
Zbavte pleť nečistot
Rowenta Skin-Sonic Purifier poskytuje jedinečnou péči o vaši pleť. Tento technicky vyspělý sonický přístroj je inspirovaný profesionálními technikami. Čistí, hydratuje a vypíná - dokonale tedy zdokonaluje pleť, která je poté viditelně čistší a rozjasněná. Ultrasonický účinek poskytuje dávku omlazující péče 3v1: Hloubkové čištění, které odstraňuje černé tečky a nečistot z ovzduší, hydratuje pleť, vytváří sjednocenější tón pleti a pomáhá vyhladit pleť pro krásný a vypnutý vzhled den za dnem.

Referenční číslo : LV8030F0

Přístroj péče o pleť, který vaši pleti dodává výjimečnou péči a hýčkání, jaké si zaslouží

Rowenta Skin-Sonic Purifier je přístroj pro skutečné zdokonalení pleti s pokročilou technologií a nabízí kompletní výhody ultrasonického účinku pro jedinečnou omlazující péči 3v1. Tento sonický přístroj na pleť využívá zcela přírozeného čisticího účinku vody k čištění, hydrataci a lifting pleti - zbavuje tak vaši pleť stresu a nečistot každodenního života a nabízí viditelně čistější a rozjasněné výsledky den za dnem.

Technické parametry / porovnání

Napětí 100-240  V
Main technology Vibrace  
Transportable    
Zabudované zrcadlo    
Druh pleti All skins  
Čas dobíjení 95  h
Baterie s rychlým dobitím    
Exfoliace    
Vibrace    
Bezšňůrové použití    
Typ baterie Lithium ion  
Doba bezšňůrového provozu (dle modelu) 69  min
Kompaktní    
Barva Božská zlatá  

Dokumentace

Časté otázky

Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.