ROWENTA Žehlička na vlasy Rowenta WET&DRY PRO SF5010F0

Žehlička na vlasy Rowenta WET&DRY PRO SF5010F0
O 40 % rychlejší žehlení vlasů*

Žehlička na vlasy Rowenta Wet&Dry Pro nabízí všestranný, snadný a rychlý styling. Byla vytvořena pro co nejrychlejší úpravu vlasů a maximální praktičnost. Objevte praktické a časově úsporné žehlení vlasů, do kterého se můžete pustit téměř hned, jak vyjdete se sprchy. Tato snadno použitelná žehlička na vlasy vám umožní žehlit vlasy ještě vlhké pouze po předsušení ručníkem. Povrch Nano Ceramic se postará o plnou ochranu vlasů, zatímco ionizátor zmírňuje krepatění a propůjčuje vlasům oslnivý lesk.

Referenční číslo : SF5010F0

*Ve srovnání s vlasy vysoušenými fénem a žehlenými žehličkou Rowenta SF16, Asie 2021

Výhodyproduktu

Žehlička na vlasy Rowenta Wet&Dry Pro SF5010F0

Vaše nová tajná zbraň pro nádherný vzhled s minimálními časovými nároky. Žehlička na vlasy Rowenta Wet&Dry Pro je bezkonkurenčně praktická a umožňuje žehlit suché i vlhké vlasy předsušené jen ručníkem. Využijte možnost žehlení vlasů téměř rovnou po opuštění sprchy a ušetřete ráno co nejvíce času s žehličkou na vlasy, která poskytuje vše pro váš dokonalý vzhled: Povrch Nano Ceramic se postará o plnou ochranu vlasů pro bezstarostný styling, zatímco ionizátor zmírňuje krepatění a vlasy zanechává hladké, poddajné a zářivě lesklé. Extra široké žehlicí desky umožňují skvělé výsledky žehlení i u hustších typů vlasů a systém pohyblivých desek přináší vyšší účinnost již po jediném přejetí pramene. Díky 6 stupňům nastavení teploty od 130 °C do 230 °C, které lze snadno nastavit na jednoduchém a intuitivním LCD displeji, dosahuje tato vysoce výkonná žehlička na vlasy vynikajících výsledků na všech typech vlasů.

Technické parametry / porovnání

VÝSLEDEK / POUŽITÍ
Povrch žehlicích desek Ultra Shine Nano Ceramic  
Výsledek použití Mokré a suché použití  
Plovoucí žehlicí desky    
Ochrana vlasů a ergonomie
Ionizátor    
Komfortní užívání
Závěsné poutko    
Displej LCD  
Ukazatel připravenosti k použití    
Uzamykatelné žehlící plochy Systém zámku  
Technické specifikace
Napětí 110-240  V
360° otočná šňůra    
Typ topného prvku Keramika  
Barva Bílá a stříbrná  
   
   
   

Dokumentace

Časté otázky

Běžné přípravky můžete nadále používat, jako například stylingové gely, kondicionéry, pěny atd. Nebo, ještě lépe, přípravky na ochranu proti vlivu tepla, které jsou speciálně uzpůsobeny pro foukání fénem a rovnání žehličkou. Nicméně, nikdy používejte žehličku na vlasy, pokud jste použili vlasový relaxér, jelikož by mohla vážně poškodit Vaše vlasy.
S klasickou žehličkou na vlasy ne. Po umytí šamponem, aplikujte kondicionér dle potřeby. Použijte vysoušeč vlasů, dokud nejsou téměř zcela suché.
S žehličkou na vlasy typu „Wet & Dry“, můžete upravovat jak suché, tak vlhké vlasy.
Vždy začněte spodními vlasy: nejprve pracujte odzadu, přesuňte se na strany a končete na přední straně.
Při úpravě se vyvarujte trhaných pohybů; každou část vlasů rovnejte jednou, jedním plynulým, nepřetržitým pohybem. Opakujte, pokud je to nezbytné.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
• Krátké nebo vrstvené vlasy, nebo tenké a křehké vlasy: žehlička na vlasy s úzkými nebo běžnými žehlícími plochami.
• Dlouhé vlasy (přes ramena): široké žehlící plochy usnadňují a urychlují proces rovnání.
• Silné, nepoddajné, těžko narovnatelné nebo kadeřavé vlasy: profesionální žehličky na vlasy s černými plochami.
Jsou určeny zejména ženám s vlasy, které není snadné narovnat, které jsou kudrnaté, kadeřavé nebo velmi dlouhé. Šetří čas a mají výborné výsledky.
• Jemné, křehké nebo poškozené vlasy: 80 až 150 °C.
• Běžné, jemné nebo měkké vlasy: 150 až 170 °C.
• Kadeřavé, vlnité nebo velmi kadeřavé vlasy: 170 až 190 °C.
• Vlasy afrického typu neb velmi kudrnaté vlasy: 190 až 230 °C.
Některé modely disponují systémem automatického nastavení teploty podle typu a zdravosti vlasů.
Lissima Vám umožňuje rovnat dlouhé, středně dlouhé a vrstvené vlasy, jakož i krátké střihy.
Tento systém umožňuje přizpůsobení ploch tloušťce vlasů, aby byly v neustálém kontaktu za účelem účinnějšího rovnání vlasů.
Umožňuje automatické nastavení optimální teploty podle typu vlasů (vlnité, kučeravé atd.) a zdraví vlasů (zdravé, slabé atd.) za účelem jejich ochrany.
Tento druh povrchové úpravy chrání vlasy před účinky tepla, což zvyšuje jejich lesk.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.