ROWENTA AIRFORCE ULTIMATE SPECIALIST TN9320F0

AIRFORCE ULTIMATE SPECIALIST TN9320F0
VYSÁVÁ 99 % ZASTŘIŽENÝCH VLASŮ, BEZ NUTNOSTI ÚKLIDU

AIRFORCE Ultimate je ideální zastřihovač vlasů a vousů pro vynikající zastřižení jedním tahem. Jeho vysoce výkonný vestavěný systém vysávání zajistí odchycení více než 99 % zastřižených vlasů a vousů dříve než spadnou, aby bylo zastřihování bezproblémové. Tento jedinečný pánský zastřihovač je kombinací dokonalého zastřižení bez nutnosti úklidu, s vyjímatelným detailním zastřihovačem vlasů pro dokonalou úpravu a s ručním vysavačem pro zachycení veškerých zbloudilých vousů a vlasů. Má 17 nastavitelných délek zastřižení, přesnost nastavení na 1 mm a vyhrazený hřebenový nástavec na vousy pro přizpůsobení výsledků.

Referenční číslo : TN9320F0

Výhodyproduktu

Zastřihovač vlasů a vousů AIRFORCE Ultimate: Snadné zastřihování

S pánským zastřihovačem AIRFORCE Ultimate je úklid minulostí. Díky vysoce výkonnému vestavěnému systému vysávání s motorem a speciálně navrženou turbínou je více než 99 % vlasů a vousů odchyceno před tím, než spadnou. Zvláště ostré břity zastřihovače s titanovým povrchem jsou robustní a mají dlouhou výdrž pro dokonalé a rovnoměrné zastřižení jedním tahem. Funkce kabelu poskytuje vždy 100% výkon, na který se můžete spolehnout. Výsledky jsou přizpůsobené vašemu stylu díky 17 nastavitelným délkám zastřižení s nastavením přesnosti na 1 mm. Vyjmutelný precizní zastřihovač vlasů je dokonalý pro závěrečné úpravy, zatímco ruční vysavač odchytí všechny zbloudilé vlasy. Součástí je i vyhrazený hřebenový nástavec na vousy pro snadné zastřihování. Zastřihovač navíc obsahuje snadno čistitelnou nádobu a filtr a omyvatelné břity.

Technické parametry / porovnání

KVALITNÍ ZASTŘIŽENÍ JEDNÍM TAHEM
Materiál čepele Nerezová ocel  
Povrch čepele Titan  
Technologie čepele Ultra-Sharp  
Typ motoru DC motor  
PŘESNOST
Přesné nastavení 1  mm
Ukazatel délky zastřižení Nastavitelné kolečko  
Precision setting 1 mm  
Oblasti zastřižení Vlasy + vousy  
POUŽITÍ - ZPŮSOBY STŘÍHÁNÍ
Čepel na zastříhování vlasů    
Šířka čepele na zastříhování vlasů 42  mm
Typ nástavce na vlasy Nastavitelný  
Počet nástavců na vlasy 2  
Nástavec na vlasy - krok nastavení 1  mm
Počet nastavení délky zastřižení vlasů 17  
Typ nástavce na vousy Adjustable  
3 denní strniště    
Nástavec na vousy - krok nastavení 1  mm
Detailní čepel na vousy    
Number of beard combs 1  
Beard type 3 day beard  
Range of hair cutting lenght 0,5 to 18 mm  
Použití Šňůrové použití  
Odnímatelná holicí hlava    
Čištění Omyvatelná hlava  
Další příslušenství Olejnička + kartáček  
Beard    
Hair    
Precision    
Vacuum technology    
Technické specifikace
Barva MODRÁ  
Napětí 100-240  V
Délka přívodního kabelu 2  m

Dokumentace

Časté otázky

Ne. Nedoporučujeme používat přístroj na vás samotných, a to z důvodu bezpečnosti a pro zajištění lepších výsledků.
Ne. Zastřihovač nelze současně dobíjet a používat.
Doporučujeme používat zastřihovač vlasů na čisté a suché vlasy.
Před prvním použitím zastřihovače vlasů jej nechte nabít po dobu 14 hodin. Při dalších 3 použitích zastřihovače vlasů je důležité, abyste jej nechali vybít. Doporučená doba následného dobíjení je 8 hodin. Když kontrolka nabíjení svítí červeně, přístroj se nabíjí.
Po každém použití čepel očistěte dodávaným čisticím kartáčkem. V případě potřeby můžete použít také lehce navlhčený hadřík. Pro důkladnější čištění čepele umožňují některé typy její sejmutí.
Čistě z důvodu výkonu je důležité, abyste čepel mazali při 2 použitích ze 3. Použijte dodávaný mazací olej nebo kvalitní olej bez obsahu kyselin (např. olej na šicí stoje). Na každý konec čepele kápněte kapku oleje a na několik minut zastřihovač vlasů zapněte. Přebytečný olej pak setřete hadříkem.
Náš stříhací strojek zřídkakdy vyžaduje čištění (pokud nebyl použit na více lidech). Čepele musí být očištěny po každém použití za použití malého štětečku. Obdobně můžete rovněž používat tento štěteček k odstranění vlasů z hřebene.
Ne. V případě dobíjecích modelů musíte používat dobíjecí baterie NiCd nebo NiMH. Nepoužívejte běžné baterie, jelikož jim hrozí, že se roztečou.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Ne. Náš stříhací strojek lze používat pouze na vlasy. Jakékoli jiné použití může vést ke zničení přístroje nebo zranění.
Pokud je stříhací strojek dobíjecí, vydrží baterie 40 minut od úplného dobití.
Seřizovací kolečko pro jemné nastavení Vám umožní přesně nastavit délku střihu, čímž poskytuje dokonalou úpravu vlasů nebo zastřižení fousů.
Jsou k dispozici tyto různé délky:
Poloha č. 1 = 0,8 mm
Poloha č. 2 = 1,1 mm
Poloha č. 3 = 1,4 mm
Poloha č. 4 = 1,7 mm
Poloha č. 5 = 2,0 mm
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.