ROWENTA HANDY DRY ROWENTA CV1613F0

HANDY DRY ROWENTA CV1613F0
Rychlé, snadné fénování
Handy Dry je snadno použitelný fén navržený pro maximální praktičnost, s veškerou elegancí a žádnou námahou. Dopřejte si rychlé výsledky díky vysoce intuitivnímu ovládání a vylepšené ergonomii, s výkonem 2000 Effiwattů k zajištění vysoce účinného vysoušení s nižší spotřebou energie.

Referenční číslo : CV1613F0

Snadné a rychlé fénování pro jedinečný styl

Rowenta Handy Dry vám poskytne dokonalé fénování bez námahy na dosah ruky. Tento fén se snadným použitím poskytuje spolehlivé výsledky během chvilky, s výkonem 2000 Effiwattů k zajištění vysoce účinného výkonu se spotřebou energie nižší než 20 %. Dopřejte si efektní výsledky bez námahy díky maximálnímu přísunu vzduchu a přesnému fénování do posledního detailu. A to vše v kompaktním lehkém designu s vysoce intuitivním ovládáním a dvěma nastaveními teploty pro přizpůsobené výsledky.

Technické parametry / porovnání

VÝKON / NASTAVENÍ
Příkon 1600  W
Výkon 2000  Effiwatts
Nastavení rychlosti 2  
Proud studeného vzduchu    
Ergonomie / komfortní užívání
Typ motoru DC  
Kompaktní    
Závěsné poutko    
   
Technické specifikace
Voltage 220-240  V
Barva Černá a TBC  
   
   

Dokumentace

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.