ROWENTA COPPER FOREVER 25MM CF3229F0

COPPER FOREVER 25MM CF3229F0
Přirozené vlny a kudrny

Kulma na vlasy Rowenta vytváří bezchybné lokny, půvabné a lesklé vlny. Turmalínový povrch vlasy posiluje a zároveň jim dodává lesk díky přirozenému efektu tohoto minerálu, který redukuje statickou elektřinu. Výsledkem jsou úžasné lokny nebo splývavé vlny zářící dokonalým leskem.

Referenční číslo : CF3229F0

Kulma na vlasy Rowenta Black copper 25mm CF3229F0

Kulma na vlasy Rowenta vytváří úžasné lokny a nádherné splývavé vlny díky turmalínovému povrchu. Tento povrch zlepšuje kvalitu loken, neboť přirozeným působením iontů redukuje statickou elektřinu a krepatění. Kulma na vlasy nabízí vysoce výkonný systém nahřívání desek pro stabilní teplotu 200 °C. Komfort při úpravě účesu doplňují velmi praktické funkce: kabel otočný o 360° pro pohodlnější použití, studená špička pro mimořádně bezpečnou manipulaci a rychlé zahřátí, které vás nezdrží. Kulma na vlasy Rowenta: kouzelné lokny se zářivým leskem.

Technické parametry / porovnání

VÝSLEDEK / POUŽITÍ
Soft air Není relevantní  
Proud studeného vzduchu Není relevantní  
Zdokonalený povrch Keramika turmalín  
Funkce Kadeře  
Průměr 25  mm
Tvar Oblý  
Ochrana vlasů a ergonomie
Chladná špička    
Pečující nastavení "Respekt" Není relevantní  
Maximální teplota proudění vzduchu 200°  °C
Komfortní používání
Ukazatel připravenosti k použití    
Čas nahřívání 60  s
Odnímatelná zadní mřížka Není relevantní  
Závěsné poutko    
Technické specifikace
Napětí 110-240  V
Délka přívodního kabelu 1,80  m
360° otočná šňůra    
Barva Černá a měděná  
Plug Color Černá  
Curling    
Curl    

Dokumentace

Časté otázky

Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Výměnu provádějte, když je zařízení vychladlé. Zabráníte tak vzniku popálenin. Stlačte ‚kleště‘ na straně destiček s vysuňte je. Při nasazování destiček je nasuňte do nejdále, zkontrolujte, že jsou správně nasazené, aby se nehýbaly.
Při natáčení kadeří používejte vždy stejnou část přístroje, nepokoušejte se využít celou jeho délku. Volnou rukou držte chladnou špičku.
Výhřevný prvek kulmy se při použití silně zahřívá, proto buďte opatrní a vyhýbejte se styku s pokožkou. Pozor, aby se šňůra nedostala do kontaktu s horkými částmi přístroje.
Jakmile zvolíte požadované nastavení, musíte počkat 1 až 2 minuty, aby spotřebič dosáhl správné teploty.
Použijte hřeben s velkým průměrem pro všeobecnou úpravu vlasů a hřeben s malým průměrem pro konečnou úpravu vlasů(vytváří více zdůrazněná natočení loken směrem dovnitř nebo ven).
Vlasy musí být čisté, rozčesané a suché, aby bylo zabráněno poškození.
Spotřebič nechte pokaždé vychladnout v bezpečnostním stojánku. Po úplném vychladnutí setřete pracovní plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor aby voda nebo jiná kapalina nepronikla do rukojeti.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Ne. Společně s přístrojem nepoužívejte chemické přípravky na vlasy, aplikujte je, až vlasy vychladnou a žehličku na vlasy už nebude používat. Přístroj nepoužívejte ani na syntetické vlasy jako např. prodloužení nebo paruky.
Ano. Vlasy uchopte pevně u kořínků do kleští. Jemným pohybem přejeďte kulmou až ke konečkům vlasů. Výsledkem budou hladké a rovné vlasy.
Ano. Musíte vlasy omotat okolo kulmy a počkat asi 20 sekund, než kleště povolíte. Tento postup několikrát opakujte po celé délce vlasů. Po vychladnutí nepoužívejte kartáč. Docílíte tím přirozenějšího vlnitého vzhledu.
Doporučujeme, aby šířka kadeří nepřesahovala 2–3 cm.