ROWENTA FOR ELITE CURLS FOREVER CF3112F0 s keratinem černo-růžová

CURLS FOREVER CF3112F0 s keratinem černo-růžová
Dlouhotrvající oslnivé výsledky, které jste si vždycky přála, za pár sekund

Kulma na vlasy Rowenta Curls Forever nabízí dokonalé kulmování a styl, který vydrží. Extra tenké eliptické tělo kulmy vytváří nádherné lokny a dlouhotrvající výsledky. Bleskově rychlá 30sekundovou dobou zahřívání vás nezdrží a můžete v okamžiku vykročit ze dveří a vypadat naprosto skvěle.

Referenční číslo : CF3112F0

Loknovací kulma na vlasy Curls Forever: pro dlouhotrvající luxusní prstýnkové afro

Kulma na vlasy Rowenta Curls Forever vytváří nádherné lokny, které trvají, a je dokonalým stylingovým nástrojem pro rychlé výsledky a super moderní styl. Inovativní design s extra tenkým průměrem 10 mm nabízí optimální přenášení tepla pro dokonalé afro lokny, které vydrží. Objevte kulmu, která usnadňuje život s bleskurychlým 30sekundovým zahříváním a rychlým natáčením. S povrchem Keratin & Shine podporuje ochranu vlasů a snižuje krepatění díky ionizačnímu účinku. Vytváří hladké a snadno upravitelné vlasy obohacené o zářivý lesk. Stylingová rukavice usnadňuje kulmování více než kdy jindy a umožňuje zcela bezpečnou manipulaci bez obav ze spálení, optimální teplota 180 °C zajišťuje dokonalé výsledky bez extrémního tepla. Rowenta Curls Forever: nádherný styl a dlouhotrvající výsledky od kořínků až ke konečky.

Technické parametry / porovnání

VÝSLEDEK / POUŽITÍ
Příkon 25  W
Nastavení teploty 1  
Zdokonalený povrch Keratin & Shine  
Průměr 10  mm
Tvar Jiné  
Příslušenství 1: Glove  
Komfortní používání
Tichý Není relevantní  
Čas nahřívání 30  s
Střídavá rotace Not applicable  
Kryt kartáče Není relevantní  
Technické specifikace
Napětí 110-240  V
Délka přívodního kabelu 1.8  m
Barva Černá a růžová elite  

Dokumentace

Časté otázky

Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Výměnu provádějte, když je zařízení vychladlé. Zabráníte tak vzniku popálenin. Stlačte ‚kleště‘ na straně destiček s vysuňte je. Při nasazování destiček je nasuňte do nejdále, zkontrolujte, že jsou správně nasazené, aby se nehýbaly.
Při natáčení kadeří používejte vždy stejnou část přístroje, nepokoušejte se využít celou jeho délku. Volnou rukou držte chladnou špičku.
Výhřevný prvek kulmy se při použití silně zahřívá, proto buďte opatrní a vyhýbejte se styku s pokožkou. Pozor, aby se šňůra nedostala do kontaktu s horkými částmi přístroje.
Jakmile zvolíte požadované nastavení, musíte počkat 1 až 2 minuty, aby spotřebič dosáhl správné teploty.
Použijte hřeben s velkým průměrem pro všeobecnou úpravu vlasů a hřeben s malým průměrem pro konečnou úpravu vlasů(vytváří více zdůrazněná natočení loken směrem dovnitř nebo ven).
Vlasy musí být čisté, rozčesané a suché, aby bylo zabráněno poškození.
Spotřebič nechte pokaždé vychladnout v bezpečnostním stojánku. Po úplném vychladnutí setřete pracovní plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor aby voda nebo jiná kapalina nepronikla do rukojeti.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Ne. Společně s přístrojem nepoužívejte chemické přípravky na vlasy, aplikujte je, až vlasy vychladnou a žehličku na vlasy už nebude používat. Přístroj nepoužívejte ani na syntetické vlasy jako např. prodloužení nebo paruky.
Ano. Vlasy uchopte pevně u kořínků do kleští. Jemným pohybem přejeďte kulmou až ke konečkům vlasů. Výsledkem budou hladké a rovné vlasy.
Ano. Musíte vlasy omotat okolo kulmy a počkat asi 20 sekund, než kleště povolíte. Tento postup několikrát opakujte po celé délce vlasů. Po vychladnutí nepoužívejte kartáč. Docílíte tím přirozenějšího vlnitého vzhledu.
Doporučujeme, aby šířka kadeří nepřesahovala 2–3 cm.