ROWENTA x KARL LAGERFELD Kulma na vlasy Rowenta x KARL LAGERFELD Waves Addict

Kulma na vlasy Rowenta x KARL LAGERFELD Waves Addict
1 nástroj, 4 styly vln: Vyberte si ten svůj
Kulma na vlasy Rowenta x KARL LAGERFELD Waves Addict vám dává na dosah čtyři nádherné účesy které udělají dojem. Objevte svůj dokonalý vlnitý styl díky čtyřem snadno použitelným nastavením polohy pro přirozené vlny, plážové vlny, jemné elegantní vlny nebo výrazné a oslnivé vlny. Šest digitálních teplot (až do 210 °C) nastavitelných podle typu vlasů spolu s pokročilými funkcemi pro snadný styling každý den - a to vše v ergonomickém a moderním designu.

Referenční číslo : CF471LF0

Kulma na vlasy, která vám pomůže vytvořit vlny jako z kadeřnického salonu.

Kulma na vlasy Rowenta x KARL LAGERFELD Waves Addict vytváří účesy jako z kadeřnického salonu ve čtyřech různých variantách vln pro nádherné a snadné výsledky. Styling nikdy nebyl jednodušší díky snadno použitelným nastavením hloubky a teploty podle typu vlasů pro přirozené vlny, plážové vlny, jemné vlny nebo výrazné vlny podle vašeho přání. Objevte snadný styling na profesionální úrovni s nádhernými výsledky při každém použití.

Technické parametry / porovnání

VÝSLEDEK / POUŽITÍ
Nastavení teploty 120°-210°  
Proud studeného vzduchu Není relevantní  
Zdokonalený povrch Keramika  
Funkce Vlny  
Automatické uvolnění kadeře Není relevantní  
Více průměrů    
Nastavitelný čas natáčení Ne  
Automatické otáčení Není relevantní  
Nastavitelná teplota 120° - 210°  °C
Ochrana vlasů a ergonomie
Účinný při nízké teplotě Není relevantní  
Nastavení teploty podle typu vlasů    
Chladná špička    
Komfortní používání
Ukazatel připravenosti k použití    
Odnímatelná zadní mřížka Není relevantní  
Závěsné poutko    
Technické specifikace
Napětí 220-230  V
360° otočná šňůra    
Barva ČERVENÁ A ČERNÁ KL  

Dokumentace

Časté otázky

Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Výměnu provádějte, když je zařízení vychladlé. Zabráníte tak vzniku popálenin. Stlačte ‚kleště‘ na straně destiček s vysuňte je. Při nasazování destiček je nasuňte do nejdále, zkontrolujte, že jsou správně nasazené, aby se nehýbaly.
Při natáčení kadeří používejte vždy stejnou část přístroje, nepokoušejte se využít celou jeho délku. Volnou rukou držte chladnou špičku.
Výhřevný prvek kulmy se při použití silně zahřívá, proto buďte opatrní a vyhýbejte se styku s pokožkou. Pozor, aby se šňůra nedostala do kontaktu s horkými částmi přístroje.
Jakmile zvolíte požadované nastavení, musíte počkat 1 až 2 minuty, aby spotřebič dosáhl správné teploty.
Použijte hřeben s velkým průměrem pro všeobecnou úpravu vlasů a hřeben s malým průměrem pro konečnou úpravu vlasů(vytváří více zdůrazněná natočení loken směrem dovnitř nebo ven).
Vlasy musí být čisté, rozčesané a suché, aby bylo zabráněno poškození.
Spotřebič nechte pokaždé vychladnout v bezpečnostním stojánku. Po úplném vychladnutí setřete pracovní plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor aby voda nebo jiná kapalina nepronikla do rukojeti.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Ne. Společně s přístrojem nepoužívejte chemické přípravky na vlasy, aplikujte je, až vlasy vychladnou a žehličku na vlasy už nebude používat. Přístroj nepoužívejte ani na syntetické vlasy jako např. prodloužení nebo paruky.
Ano. Vlasy uchopte pevně u kořínků do kleští. Jemným pohybem přejeďte kulmou až ke konečkům vlasů. Výsledkem budou hladké a rovné vlasy.
Ano. Musíte vlasy omotat okolo kulmy a počkat asi 20 sekund, než kleště povolíte. Tento postup několikrát opakujte po celé délce vlasů. Po vychladnutí nepoužívejte kartáč. Docílíte tím přirozenějšího vlnitého vzhledu.
Doporučujeme, aby šířka kadeří nepřesahovala 2–3 cm.