ROWENTA PRO EXPERT Rowenta CV8820F0

PRO EXPERT Rowenta CV8820F0
Profesionální styling, 2x rychlejší vysoušení vlasů*
Fén Pro Expert od značky Rowenta s pokročilou technologií vám dává na dosah profesionální úroveň vysoušení s úpravou vlasů jako ze salonu, a to včetně zářivého lesku. Profesionální 2100W AC motor s dlouhou výdrží dokonale vysouší vlasy až 2x rychleji*, zatímco antistatický turmalínový povrch zmírňuje rozlétanost vlasů a dodává jim lesk. Vysoce kvalitní stylingové příslušenství vám nabízí nekonečné možnosti účesů pro nádherné vlasy plné života den za dnem.

Referenční číslo : CV8820F0

**Percepční test proti běžnému fénu, 30 dobrovolníků/dobrovolnic, 1 měsíc, Francie 2021

*percepční test oproti běžnému fénu 30 dobrovolníků/dobrovolnic, Francie 2021

Výhodyproduktu

Fén s příslibem kvality jako ze salonu a výjimečně rychlého fénování den za dnem

Fén Pro Expert umožňuje ultra rychlé vysoušení a nádherné výsledky den za dnem, takže skutečně dostojí svému názvu. Profesionální, výkonný 2100 W AC motor vytváří koncentrovaný proud vzduchu až 126 km/hod a zajišťuje tak dokonalou kontrolu účesu a profesionálního vysoušení. Turmalínový povrch má přirozenou schopnost vypouštět ionty, které snižují statický náboj a zanechají vaše vlasy hedvábně hladké a zářivě lesklé, zatímco dva stylingové nástavce umožňují bezpočet stylingových možností.

Technické parametry / porovnání

Kompaktní    
Barva Černá a Legolas  
Voltage 220-240  V
Typ zástrčky EU  
Příkon 2100  W
Nastavení rychlosti 2  
Nastavení teploty 3  
Proud studeného vzduchu    
Povrch mřížky výstupu vzduchu Turmalín  
Koncentrátor 2  
Rozměr koncentrátoru 6  mm
Typ difuzéru Standardní  
   
Odnímatelná zadní mřížka    
Závěsné poutko    
   

Dokumentace

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.