ROWENTA MOTION DRY CV5730F0 bílý

MOTION DRY CV5730F0 bílý
Ultra rychlé vysoušení s dokonalým leskem

Ionizační fén Rowenta Motion Dry přináší ultra rychlé výsledky a zářivý lesk. Výkonný generátor iontů snižuje krepatění a statickou elektřinu a vytváří hladké, poddajné vlasy obohacené o dokonalý lesk. Motor s výkonem 2 200 W pomáhá urychlit každodenní péči o krásu, abyste mohli vykročit v okamžiku ze dveří a vypadat co nejlépe, s dokonalým zářivým leskem, za kterým se každý otočí.

Reference : CV5730F0

Výhodyproduktu

Fén na vlasy Rowenta Motion Dry: zářivý lesk díky ionizačnímu fénu

Ionizační fén Rowenta Motion Dry přináší ultra rychlé vysoušení a hladké, snadno upravitelné vlasy. Extra výkonný generátor iontů pomáhá zachovávat hydrataci uvnitř vlasů a snižovat krepatění pro ohromující zářivý lesk. Vysoká rychlost vzduchu s výkonným motorem 2 200 W, který vytvoří skvělé výsledky v okamžiku. Šest snadno použitelných nastavení rychlosti/teploty zajišťuje maximální kontrolu nad stylingem účesu. Koncentrátor nabízí maximální přesnost a perfektní lesk, difuzér přidává na objemu a pomáhá vytvořit dokonalé lokny. Fén na vlasy Rowenta Motion Dry pro ultra rychlé vysoušení s rázem chladného vzduchu pro finální zafixování výslkedného účesu.

Technické parametry / porovnání

Příkon 2200  W
Nastavení teploty 3  
Nastavení rychlosti 2  
Proud studeného vzduchu    
Koncentrátor 1  
Typ difuzéru Standardní  
Ionizátor    
Typ motoru DC  
Odnímatelná zadní mřížka    
Závěsné poutko    
Napětí 220-240  V
Délka přívodního kabelu 1,8  m
Barva Bílá a chromová  

Dokumentace

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.