ROWENTA Fén Rowenta Signature Pro AC CV7846F0 černá

Fén Rowenta Signature Pro AC CV7846F0 černá
FÉNOVÁNÍ V PROFESIONÁLNÍ KVALITĚ, DOKONALÉ STYLINGOVÉ VÝSLEDKY S MAXIMÁLNÍM LESKEM
RYCHLÝ A PROFESIONÁLNÍ STYLING

Vysoušeč vlasů Signature Pro AC přináší profesionální výsledky rychle a efektivně, s iontovým generátorem pro snížení statické elektřiny pro hladké, upravitelné vlasy se zářivým leskem. Tento vysoce výkonný fén kombinuje AC motor s dlouhou životností a vysokou rychlost vzduchu až 100 km/h.

Referenční číslo : CV7846F0

PROFESIONÁLNÍ VÝKON VYSOUŠENÍ SE SNOUBÍ S DOKONALÝM LESKEM

Vysoušeč vlasů Signature Pro AC poskytuje výjimečnou úroveň výkonu, přináší profesionální výsledky a zářivý lesk. Iontový generátor zanechává vlasy hladké a upravitelné prostřednictvím snížení statické elektřiny a krepatění. Profesionální AC motor zaručuje dlouhou životnost a odolnost, zatímco vysoká rychlost vzduchu až 100 km/h přináší vysoce účinné výsledky. Tři doplňky nabízejí širokou škálu možností stylingu: ultra tenký 6mm koncentrátor a tenký 9mm koncentrátor poskytují větší přesnost a perfektní konečnou úpravu do posledního detailu, s difuzorem pro vytvoření přirozeného objemu kudrnatých vlasů. Dokonale navržená ergonomie se snoubí s konečnou úpravou ve formě dávky studeného vzduchu pro úpravu stylu s dlouhotrvajícími výsledky. Signature Pro AC: fénování v profesionální kvalitě s mimořádným leskem.

Technické parametry / porovnání

6  
Barva Černá a zlatá  
Voltage 220-240  V
Rychlost vzduchu (km/h) 100  
Proud studeného vzduchu    
Koncentrátor 2  
Typ difuzéru Standardní  
   
Příslušenství 1: 6  
Příslušenství 2: 9  
Odnímatelná zadní mřížka    
Závěsné poutko    
   
   
   
   

Dokumentace

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.