ROWENTA HANDY DRY CV1635F0

HANDY DRY CV1635F0
Rychle a snadné vysoušení
Fén Rowenta Handy Dry zajistí rychlé vysušení vlasů bez rizika jejich přehřívání, takže se můžete spolehnout, že můžete během chvilky vyjít ze dveří a vypadat báječně. Tento snadno použitelný fén je vybaven energeticky úsporným výkonem při sušení 2000 Effiwatts pro rychlejší vysoušení, automaticky oscilační směrovou tryskou pro skvělé výsledky bez velkého úsilí. Generátor iontů snižuje statickou elektřinu pro hladké, snadno upravitelné a zářivě lesklé vlasy. Vylepšete svou ranní rutinu a pozvedněte ji na novou úroveň pohodlí, bezpečnosti a efektivity.

Referenční číslo : CV1635F0

Výhodyproduktu

Fén Rowenta Handy Dry

Fén Rowenta Handy Dry nabízí rychlé vysoušení s maximálním komfortem a snadným použitím a zajišťuje dokonalé výsledky bez zbytečné námahy, a to každý den. Zažijte rychlejší výkon u fénu, který udělá práci za vás. Chytrý design automatické oscilační směrové trysky je průlomem ve vysoušení vlasů. Umožňuje snadnější a účinnější vysoušení, které vlasy chrání před přehřátím díky optimálnímu rozptylu tepla. Generátor iontů zanechá hebké a snadno upravitelné vlasy, neboť redukuje statickou elektřinu a krepatění. Výkon vysoušení o síle 2000 Effiwatts spolu se samovolně se pohybujícím nástavcem Moving Air Booster vám dá na dosah rukou ultra rychlý způsob vysoušení vlasů. Funkce udržování studeného vzduchu umožňuje studené a jemné vysoušení ideální pro citlivou pokožku hlavy, zafixování účesu pro dlouhotrvající styl, který jen tak něco nerozhází.

Technické parametry / porovnání

VÝKON / NASTAVENÍ
Příkon 1600  W
Výkon 2000  Effiwatts
Proud studeného vzduchu    
Temperature/speed settings 2  
Technické specifikace
Další přiložené příslušenství Oscilační tryska  
Napětí 220-240  V
Délka přívodního kabelu 1.80  m
Barva Černá a modrá  
Ochrana vlasů
Ionizátor    
Ergonomie / komfortní užívání
Typ motoru DC  
Závěsné poutko    
Travel    
Drying    
Fast drying    
Volume    

Dokumentace

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.