ROWENTA NOMAD SPECIALIST CV4753F1

NOMAD SPECIALIST CV4753F1
Ultra rychlé vysoušení pro dNošní aktivní životní styl
Pánský vysoušeč vlasů Rowenta Nomad zajišťuje rychlé a efektivní vysoušení bez chybičky – poskytuje výkonné vysokorychlostní proudění vzduchu až 100 km/h* pro dokonalé výsledky během chvilky. Objevte dokonalý balíček na vysoušení vlasů s funkcemi speciálně přizpůsobenými potřebám mužů: 6 nastavení pro individuální styling, proud studeného vzduchu za účelem zafixování účesu pro dlouhotrvající styl po celý den a další. To vše v kompaktním, sklopném provedení, které je ideální pro dNošní aktivní životní styl.

Referenční číslo : CV4753F1

*Maximální rychlost bez koncentrátoru

Kompaktní a výkonný pánský fén poskytující dokonalé vysušení během chvilky

KoNočně: Vysoušeč vlasů speciálně přizpůsobený potřebám mužů. Pánský vysoušeč vlasů Rowenta Nomad poskytuje silný výkon, který se dokonale hodí pro dNošní aktivní životní styl. I když je kompaktní, může se pochlubit ultra výkonným vysokorychlostním prouděním vzduchu pro rychlé vysoušení, pohodlným desigNom a přizpůsobeným ovládáním, které jsou ideální pro dokonalou úpravu až do těch Nojjemnějších detailů. To vše se sklopným provedením na cesty pro dokonalý styl, kdekoli jej potřebujete.

Technické parametry / porovnání

VÝKON / NASTAVENÍ
Proud studeného vzduchu    
Koncentrátor 1  
Ergonomie / komfortní užívání
Typ motoru DC  
Pouzdro    
Sklopitelná rukojeť    
Odnímatelná zadní mřížka    
Kompaktní    
Závěsné poutko    
Technické specifikace
Voltage 220-240  V

Dokumentace

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.