ROWENTA SIGNATURE PRO AC CV7819F0 černá

SIGNATURE PRO AC CV7819F0 černá
RYCHLÁ A PROFESIONÁLNÍ ÚPRAVA ÚČESU

RYCHLÁ A PROFESIONÁLNÍ ÚPRAVA ÚČESU

Fén Signature Pro AC přináší rychlé a profesionální výsledky. Tento vysoce výkonný fén kombinuje profesionální AC motor s dlouhou životností a vysokou rychlost proudění vzduchu až 100 km/h a nabízí tak dokonale precizní a rychlé vyfoukání.

Referenční číslo : CV7819F0

FÉN ROWENTA SIGNATURE PRO AC: PROFESIONÁLNÍ SÍLA A VÝKON S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ

Fén Signature Pro AC přináší vynikající výkon pro výsledky v profesionální kvalitě a zářivý lesk vlasů. Profesionální AC motor je zárukou dlouhé životnosti a trvanlivosti a vysoká rychlost proudu vzduchu až 100 km/h zajišťuje vysoce efektivní výsledky bez dehydratace vlasů. Díky koncentrátoru o tloušťce 9 mm, pro větší přesnost, a difuzéru, pro přirozené zvýšení objemu a pěkně vykreslené lokny, nabízí fén Signature Pro AC širokou škálu úprav účesu. Dokonalý ergonomický design zajišťuje vynikající komfort při použití a konečný ráz chladného vzduchu poskytuje zafixování účesu pro dlouhotrvající výsledky. Fén Signature Pro AC: fénování na profesionální úrovni, zářivý lesk a kvalitní výsledky do posledního detailu.

Technické parametry / porovnání

Ionizátor Není relevantní  
Barva Černá a měděná  
Voltage 220-240  V
Délka přívodního kabelu 1,8  m
Příkon 2100  W
Rychlost vzduchu (km/h) 100  
Nastavení rychlosti 2  
Nastavení teploty 3  
Proud studeného vzduchu    
Koncentrátor 1  
Rozměr koncentrátoru 9  mm
Typ difuzéru Standardní  
   
Odnímatelná zadní mřížka    
Závěsné poutko    

Dokumentace

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.