ROWENTA FOR ELITE STUDIO DRY CV5372F0 černo-růžová

STUDIO DRY CV5372F0 černo-růžová
Ultra kompaktní a účinný, s funkcí pečujícího vysoušení „advanced care“

Vysoká účinnost pro rychlé a snadné fénování. Rowenta Studio Dry je vysoce výkonný fén, který rychle a efektivně přináší vynikající výsledky, a to se spotřebou energie nižší až o 20 %*. Koncentrátor Triple Air Precision zajišťuje přesné směrování proudu vzduchu pro dokonalou kontrolu úpravy účesu a nabízí výběr tří stupňů nastavení proudu a teploty vzduchu pro fénování dle individuálních potřeb. Proud chladného vzduchu je posledním krokem stylingu, který účes zafixuje, aby vydržel perfektní po dlouhou dobu.

Referenční číslo : CV5372F0

*model 1700 W v porovnání s modelem 2100 W téhož výrobce

*model 1700 W v porovnání s modelem 2100 W téhož výrobce

MAXIMÁLNÍ ÚČINNOST FÉNOVÁNÍ S DOKONALE USMĚRNĚNÝM VZDUCHEM

Fén Rowenta Studio Dry zajišťuje skvělou úpravu účesu s dokonale usměrněným proudem vzduchu a nabízí vám vynikající účinnost při vysoušení vlasů.

Tento snadno použitelný fén disponuje vysoušecím výkonem 2100 Effiwattů, který zásadně zvyšuje efektivitu vašeho fénování a současně spotřebuje o 20 % méně energie*.

Koncentrátor Triple Air Precision vytváří přesný proud vzduchu, díky němuž máte naprostou kontrolu nad úpravou účesu, a tři stupně nastavení rychlosti/teploty vám umožňují nastavovat proud vzduchu a teplotu během fénování.

Tento vysoce účinný fén je vybaven celou řadou moderních funkcí pro snadnou a pohodlnou úpravu účesu.

Při dokonalé finální úpravě proud chladného vzduchu zafixuje účes pro dlouhotrvající výsledky.

Rowenta Studio Dry: účinnost fénování nikdy nebyla tak efektivní.

Technické parametry / porovnání

VÝKON / NASTAVENÍ
Proud studeného vzduchu    
Koncentrátor 1  
3  
Ergonomie / komfortní užívání
Typ motoru DC  
Kompaktní    
Závěsné poutko    
Ekologická úspora energie    
Technické specifikace
Voltage 220-240  V
Barva Black & Pink  

Dokumentace

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.