ROWENTA STUDIO DRY GLOW CV5831F0

STUDIO DRY GLOW CV5831F0
Mimořádně rychlé vysoušení se zářivým leskem
Fén Rowenta Studio Dry Glow nabízí perfektní kombinaci rychlého vysoušení a ohromujícího stylu. Ionizátor zajistí dokonalý lesk, snižuje vliv statické elektřiny a tím zanechává vlasy hladké, poddajné a plné lesku. Vysoce účinné vysoušení bez námahy, s energeticky úspornou technologií Effiwatts a celou řadou inteligentních funkcí fénu.

Referenční číslo : CV5831F0

Výhodyproduktu

Fén Rowenta Studio Dry Glow: Zářivě lesklé a hebké vlasy

Pro snadné vysoušení s oslnivým leskem, je tady fén Rowenta Studio Dry Glow, který umožňuje vysoušení vlasů rychle a bezpečně každý den. Funkce ionizace tohoto fénu snižuje rozlétanost vlasů, redukuje statickou elektřinu a zanechává vlasy hladké a hebké na dotek i na pohled. To vše s dokonalým leskem. Vyzkoušejte výjimečnou sílu vysoušení pokročilé technologie Effiwatts, díky které je vysoušení nejen účinné, ale také energeticky úsporné. Výkon je doplněn inteligentními funkcemi, se šesti nastaveními rychlosti/teploty, které vám přináší kontrolu nad účesem na dosah ruky. Funkce Thermo Control udržuje vlasy chráněné, zatímco sada příslušenství nabízí širokou škálu stylingových možností. Díky funkci studeného vzduchu svůj perfektně upravený účes zafixujete na dlouhou dobu.

Technické parametry / porovnání

VÝKON / NASTAVENÍ
Příkon 2100  W
Výkon 2300  Effiwatts
Rozměr koncentrátoru 14  mm
Nastavení teploty 3  
Nastavení rychlosti 2  
Proud studeného vzduchu    
Koncentrátor 1  
Typ difuzéru Standardní  
   
Mixed  
Ochrana vlasů
Pečující nastavení "Respekt"    
Ionizátor    
Ergonomie / komfortní užívání
Typ motoru DC  
Odnímatelná zadní mřížka    
Závěsné poutko    
Ekologická úspora energie    
Technické specifikace
Voltage 220-240  V
Délka přívodního kabelu 1.8  m
Barva Černá akašmírový kov  
Typ zástrčky EU  
Tvar zástrčky Přímá zástčka  

Dokumentace

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.