ROWENTA ULTIMATE EXPERIENCE CV9820F0

ULTIMATE EXPERIENCE CV9820F0
Vysoušení s pečujícím dotykem
Objevte vysoušeč vlasů, který mění přístup v péči o vaše vlasy: fén Rowenta Ultimate Experience využívá sílu kladných a záporně nabitých iontů k zajištění nadstandardní péče při dodržení nekompromisních výkonnostních standardů. Technologie Air-to-Care pomáhá chránit vlasy před znečištěním a prachem a zároveň podtrhuje jejich přirozenou krásu. Dopřejte si dokonalý zážitek s lehkostí, systém Switch & Style vám totiž umožňuje přecházet od sušení ke stylingu jediným dotykem.

Referenční číslo : CV9820F0

Výhodyproduktu

Fén Ultimate Experience: Pro dokonalou péči o zdraví a styl vaších vlasů

Fén Rowenta Ultimate Experience přináší vyjímečnou péči a vynikající výsledky snadno a bez jakýchkoliv kompromisů, pro premiové vysoušení vlasů. Nová technologie Air-To-Care přináší duální iontovou péči, která pomáhá chránit vlasy před prachem a znečištěním, a zároveň přispívá ke zvýraznění jejich přirozené krásy a zachování zářivého lesku. Exkluzivní systém Switch & Style udržuje vestavěné příslušenství vždy doslova na dosah ruky, takže můžete přejít od sušení ke stylingu jediným kliknutím. Objevte perfektní kombinaci péče o zdravý vaších vlasků a výkonu: tři nastavení rychlosti a teploty pro přizpůsobení proudění vzduchu a teploty podle potřeby, vylepšená ergonomie pro výjimečné pohodlí. Díky možnosti závěrečné fixace účesu pomocí studeného vzduchu vydrží váš účes dokonalý celý den.

Technické parametry / porovnání

Ionizátor    
Kompaktní    
Barva Modrá a měděná  
Voltage 220-240  V
Délka přívodního kabelu 2.5  m
Ostatní Technologie Air-To-Care  
Typ zástrčky EU  
Další přiložené příslušenství Systém Switch & Style  
Příkon 1500  W
Rychlost vzduchu (km/h) 160  
Nastavení rychlosti 3  
Nastavení teploty 3  
Proud studeného vzduchu    
Odnímatelná zadní mřížka    
   
   

Dokumentace

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.