ROWENTA STYLIS TN2850F4

STYLIS TN2850F4
DOKONALE UPRAVENÉ VOUSY KAŽDÝ DEN

Výrobek Rowenta Stylis dokonale upraví vaše vousy. Ostré čepele s titanovým povrchem se samoostřící technologií a širokými možnostmi přesného nastavení od 0,5 mm zajistí dokonalé vousy každý den. Snadno se používá a je vybaven ultra dlouhou 90minutovou výdrží bez dobíjení, USB nabíječkou a možností použití i s kabelem. Tento zastřihovač vousů je ideálním nástrojem, který lze použít kdykoli a kdekoli.

Reference : TN2850F4

NABÍJECÍ ZASTŘIHOVAČ VOUSŮ S DLOUHOU VÝDRŽÍ 90 MINUT

Vysoce výkonný pánský zastřihovač vousů Stylis zajistí vašim vousům každodenní dokonalou úpravu. Díky extrémně ostrým čepelím s titanovým povrchem je zastřihování vždy precizní a účinné. O dokonalé výsledky se postará jedenáct stupňů délky od 0,5 mm do 10 mm a přesné nastavení po 1 mm. Díky akumulátoru s ultra dlouhou výdrží 90 minut, který lze během 2 hodin dobít pomocí USB kabelu, je váš zastřihovač Stylis vždy připraven k použití. Navíc je možné jej použít také s kabelem. Kompaktní úložné pouzdro umožňuje snadné skladování a přenášení.

Technické parametry / porovnání

KVALITNÍ ZASTŘIŽENÍ JEDNÍM TAHEM
Materiál čepele Nerezová ocel  
Povrch čepele Titan  
Rychlost motoru (ot/min) 7500  
Nastavení rychlosti 1  
PŘESNOST
Minimální délka zastřižení 0.5  mm
Přesné nastavení 1  mm
Ukazatel délky zastřižení Kombinovaný  
POUŽITÍ NA VOUSY, VLASY, TĚLO A STYL ZASTŘIŽENÍ
Oblasti zastřižení Vousy  
Čepel na zastříhování vousů    
Šířka čepele na zastříhování vousů 32  mm
Typ nástavce na vousy Adjustable  
3 denní strniště    
Rozsah nastavení délky zastřižení vousů 0,5 až 10 mm  
Počet nastavení délky zastřižení vousů 11  
Baterie s rychlým dobitím    
Použití Bezšňůrové + šňůrové použití  
Odnímatelná holicí hlava    
Čištění Omyvatelná hlava  
Další příslušenství Olejnička + kartáček  
Ukazatel nabití LED  
Skladování Pouzdro  
Technické specifikace
Barva Černá/stříbrná  
Napětí 100-240  V
Typ baterie NiMh  
Provozní doba 90 min  
Čas dobíjení 8  h
Ostatní Nabíjení klasickou cestou nebo přes USB, Systém uzamčení hřebenového nástavce  
Typ motoru DC motor  

Prohlédněte si exkluzivní nabídky obchodu s příslušenstvím

Dokumentace

Časté otázky

Ne. Nedoporučujeme používat přístroj na vás samotných, a to z důvodu bezpečnosti a pro zajištění lepších výsledků.
Ne. Zastřihovač nelze současně dobíjet a používat.
Doporučujeme používat zastřihovač vlasů na čisté a suché vlasy.
Před prvním použitím zastřihovače vlasů jej nechte nabít po dobu 14 hodin. Při dalších 3 použitích zastřihovače vlasů je důležité, abyste jej nechali vybít. Doporučená doba následného dobíjení je 8 hodin. Když kontrolka nabíjení svítí červeně, přístroj se nabíjí.
Po každém použití čepel očistěte dodávaným čisticím kartáčkem. V případě potřeby můžete použít také lehce navlhčený hadřík. Pro důkladnější čištění čepele umožňují některé typy její sejmutí.
Čistě z důvodu výkonu je důležité, abyste čepel mazali při 2 použitích ze 3. Použijte dodávaný mazací olej nebo kvalitní olej bez obsahu kyselin (např. olej na šicí stoje). Na každý konec čepele kápněte kapku oleje a na několik minut zastřihovač vlasů zapněte. Přebytečný olej pak setřete hadříkem.
Náš stříhací strojek zřídkakdy vyžaduje čištění (pokud nebyl použit na více lidech). Čepele musí být očištěny po každém použití za použití malého štětečku. Obdobně můžete rovněž používat tento štěteček k odstranění vlasů z hřebene.
Ne. V případě dobíjecích modelů musíte používat dobíjecí baterie NiCd nebo NiMH. Nepoužívejte běžné baterie, jelikož jim hrozí, že se roztečou.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Ne. Náš stříhací strojek lze používat pouze na vlasy. Jakékoli jiné použití může vést ke zničení přístroje nebo zranění.
Pokud je stříhací strojek dobíjecí, vydrží baterie 40 minut od úplného dobití.
Seřizovací kolečko pro jemné nastavení Vám umožní přesně nastavit délku střihu, čímž poskytuje dokonalou úpravu vlasů nebo zastřižení fousů.
Jsou k dispozici tyto různé délky:
Poloha č. 1 = 0,8 mm
Poloha č. 2 = 1,1 mm
Poloha č. 3 = 1,4 mm
Poloha č. 4 = 1,7 mm
Poloha č. 5 = 2,0 mm
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.