ROWENTA ADVANCER TN5200F4 černý

ADVANCER TN5200F4 černý
Ideální nástroj pro dokonalý zážitek ze zastřihávání vlasů

Zastřihovač vlasů Rowenta Advancer kombinuje dokonalé zastřihávání s dlouhodobou výkonností. Nabízí široké možnosti vysoce přesných nastavení a zajišťuje přesné, individuální výsledky při úpravě vlasů. Zachovejte si svůj dokonalý vzhled kdykoliv a kdekoliv díky jeho ultra dlouhé výdrži akumulátoru 120 min a vysoce přesné úpravě detailů.

Referenční číslo : TN5200F4

Výhodyproduktu

Zastřihovač Rowenta Advancer: Dokonalý zážitek ze zastřihování vlasů

Dosáhněte dokonalých výsledků zastřihování díky zastřihovači vlasů Rowenta Advancer. Jeho vysoce kvalitní nerezové čepele mají extra tvrdý titanový povrch, který zaručuje naprosto precizní sestřih, navíc jsou samoostřící, takže dlouhodobá kvalita střihu je zaručena. S 29 délkami střihu od 0,5 bez nástavce a dále od 3 mm do 30 mm současně s nastavením s přesností na 1 mm jsou výsledky individuální do detailu. Ideální pro stříhání vlasů. Tento zastřihovač pro muže je vybaven lithium-iontovým akumulátorem s dlouhodobou životností, který poskytuje až 120 minut bezkonkurenční výdrž, současně s rychlým nabíjením pro přidané pohodlí. Jeho chytrý LED indikátor výdrže poskytuje naprostý klid, volba pro použití s kabelem / bez kabelu zajišťuje úžasnou pohodu bez stresu. S kompaktním, moderním designem, spolu s omyvatelnými čepelemi pro dokonalou hygienu přichází samoostřící zastřihovač vlasů s praktickým sáčkem pro snadné skladování a přenášení.

Technické parametry / porovnání

KVALITNÍ ZASTŘIŽENÍ JEDNÍM TAHEM
Materiál čepele Nerezová ocel  
Povrch čepele Titan  
Nastavení rychlosti 1  
PŘESNOST
Ukazatel délky zastřižení Nastavitelné kolečko  
Oblasti zastřižení Vlasy  
POUŽITÍ - ZPŮSOBY STŘÍHÁNÍ
Čepel na zastříhování vlasů    
Typ nástavce na vlasy Nastavitelný  
Počet nástavců na vlasy 2  
Počet nastavení délky zastřižení vlasů 29  
Provozní doba 120 min.  
Baterie s rychlým dobitím    
Použití Bezšňůrové + šňůrové použití  
Typ baterie Lithium ion  
COMFORT OF USE
Odnímatelná holicí hlava    
Čištění Omyvatelná hlava  
Další příslušenství Olejnička + kartáček  
Ukazatel nabití LED  
Technické specifikace
Barva Černá  
Napětí 100-240  V
   
   

Dokumentace

Časté otázky

Ne. Nedoporučujeme používat přístroj na vás samotných, a to z důvodu bezpečnosti a pro zajištění lepších výsledků.
Ne. Zastřihovač nelze současně dobíjet a používat.
Doporučujeme používat zastřihovač vlasů na čisté a suché vlasy.
Před prvním použitím zastřihovače vlasů jej nechte nabít po dobu 14 hodin. Při dalších 3 použitích zastřihovače vlasů je důležité, abyste jej nechali vybít. Doporučená doba následného dobíjení je 8 hodin. Když kontrolka nabíjení svítí červeně, přístroj se nabíjí.
Po každém použití čepel očistěte dodávaným čisticím kartáčkem. V případě potřeby můžete použít také lehce navlhčený hadřík. Pro důkladnější čištění čepele umožňují některé typy její sejmutí.
Čistě z důvodu výkonu je důležité, abyste čepel mazali při 2 použitích ze 3. Použijte dodávaný mazací olej nebo kvalitní olej bez obsahu kyselin (např. olej na šicí stoje). Na každý konec čepele kápněte kapku oleje a na několik minut zastřihovač vlasů zapněte. Přebytečný olej pak setřete hadříkem.
Náš stříhací strojek zřídkakdy vyžaduje čištění (pokud nebyl použit na více lidech). Čepele musí být očištěny po každém použití za použití malého štětečku. Obdobně můžete rovněž používat tento štěteček k odstranění vlasů z hřebene.
Ne. V případě dobíjecích modelů musíte používat dobíjecí baterie NiCd nebo NiMH. Nepoužívejte běžné baterie, jelikož jim hrozí, že se roztečou.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Ne. Náš stříhací strojek lze používat pouze na vlasy. Jakékoli jiné použití může vést ke zničení přístroje nebo zranění.
Pokud je stříhací strojek dobíjecí, vydrží baterie 40 minut od úplného dobití.
Seřizovací kolečko pro jemné nastavení Vám umožní přesně nastavit délku střihu, čímž poskytuje dokonalou úpravu vlasů nebo zastřižení fousů.
Jsou k dispozici tyto různé délky:
Poloha č. 1 = 0,8 mm
Poloha č. 2 = 1,1 mm
Poloha č. 3 = 1,4 mm
Poloha č. 4 = 1,7 mm
Poloha č. 5 = 2,0 mm
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.