ROWENTA STYLIS TN2800F4

STYLIS TN2800F4
DOKONALE UPRAVENÉ VOUSY KAŽDÝ DEN

Zastřihovač Rowenta Stylis dokonale upraví vaše vousy. Ostré čepele z hygienické nerezové oceli se samoostřicí technologií a širokými možnostmi přesného nastavení délky zajistí dokonalé vousy každý den. Snadno se používá a je vybaven ultra dlouhou 90minutovou provozní výdrží. Tento zastřihovač vousů je ideálním nástrojem i pro vaše cesty a lze jej použít kdykoliv a kdekoliv.

Reference : TN2800F4

NABÍJECÍ ZASTŘIHOVAČ VOUSŮ S DLOUHODOBOU ÚČINNOSTÍ

Vysoce výkonný pánský zastřihovač vousů Stylis pro muže udrží vaše vousy dokonale upravené každý den. Je vybaven ostrými čepelemi z hygienické nerezové oceli, střih je vždy přesný a účinný. S jedenácti nastavitelnými délkami od 0,5 do 10 mm s přesností nastavení na 1 mm zajišťuje dokonalé výsledky podle vašich představ. Baterie s ultra dlouhou životností 90 minut, dobíjecí pomocí USB kabelu znamená, že váš zastřihovač Stylis je vždy připraven k použití.

Technické parametry / porovnání

Materiál čepele Nerezová ocel  
Rychlost motoru (ot/min) 7 500 ot/min.  
Nastavení rychlosti 1  
Minimální délka zastřižení 0.5  mm
Přesné nastavení 1  mm
Ukazatel délky zastřižení Kombinovaný  
Oblasti zastřižení Vousy  
Čepel na zastříhování vousů    
Šířka čepele na zastříhování vousů 32  mm
Typ nástavce na vousy Adjustable  
3 denní strniště    
Rozsah nastavení délky zastřižení vousů 0,5 až 10 mm  
Počet nastavení délky zastřižení vousů 11  
Odnímatelná holicí hlava    
Čištění Omyvatelná hlava  
Další příslušenství Olejnička + kartáček  
Ukazatel nabití LED  
Barva Černá/modrá  
Napětí 100-240  V
Typ baterie NiMh  
Provozní doba 90 min.  
Čas dobíjení 8  h
Ostatní Uzamykací systém hřebenového nástavce, klasické nebo USB nabíjení  
Typ motoru DC motor  

Dokumentace

Časté otázky

Ne. Nedoporučujeme používat přístroj na vás samotných, a to z důvodu bezpečnosti a pro zajištění lepších výsledků.
Ne. Zastřihovač nelze současně dobíjet a používat.
Doporučujeme používat zastřihovač vlasů na čisté a suché vlasy.
Před prvním použitím zastřihovače vlasů jej nechte nabít po dobu 14 hodin. Při dalších 3 použitích zastřihovače vlasů je důležité, abyste jej nechali vybít. Doporučená doba následného dobíjení je 8 hodin. Když kontrolka nabíjení svítí červeně, přístroj se nabíjí.
Po každém použití čepel očistěte dodávaným čisticím kartáčkem. V případě potřeby můžete použít také lehce navlhčený hadřík. Pro důkladnější čištění čepele umožňují některé typy její sejmutí.
Čistě z důvodu výkonu je důležité, abyste čepel mazali při 2 použitích ze 3. Použijte dodávaný mazací olej nebo kvalitní olej bez obsahu kyselin (např. olej na šicí stoje). Na každý konec čepele kápněte kapku oleje a na několik minut zastřihovač vlasů zapněte. Přebytečný olej pak setřete hadříkem.
Náš stříhací strojek zřídkakdy vyžaduje čištění (pokud nebyl použit na více lidech). Čepele musí být očištěny po každém použití za použití malého štětečku. Obdobně můžete rovněž používat tento štěteček k odstranění vlasů z hřebene.
Ne. V případě dobíjecích modelů musíte používat dobíjecí baterie NiCd nebo NiMH. Nepoužívejte běžné baterie, jelikož jim hrozí, že se roztečou.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Ne. Náš stříhací strojek lze používat pouze na vlasy. Jakékoli jiné použití může vést ke zničení přístroje nebo zranění.
Pokud je stříhací strojek dobíjecí, vydrží baterie 40 minut od úplného dobití.
Seřizovací kolečko pro jemné nastavení Vám umožní přesně nastavit délku střihu, čímž poskytuje dokonalou úpravu vlasů nebo zastřižení fousů.
Jsou k dispozici tyto různé délky:
Poloha č. 1 = 0,8 mm
Poloha č. 2 = 1,1 mm
Poloha č. 3 = 1,4 mm
Poloha č. 4 = 1,7 mm
Poloha č. 5 = 2,0 mm