ROWENTA FOREVER SHARP SP TN6030F5 modrý

FOREVER SHARP SP TN6030F5 modrý
Bez nutnosti výměny břitů

TN6030F5 nahrazuje TN6030F4. Se zastřihovačem vousů Rowenta Forever Sharp budete vypadat skvěle v každé situaci. Tento všestranný, voděodolný přístroj 3 v 1, který zastřihuje, tvaruje a holí*, je vybaven samoostřícími břity ze 100% nerezové oceli – ty nemusíte nikdy měnit a jsou zárukou mimořádné efektivity a přesného zastřižení jedním tahem. Součástí balení je pět hřebenových nástavců, které se přizpůsobí vousům různých délek a kvalitní pouzdro chránící přístroj při manipulaci a cestování. Přístroj nabízí nepřekonatelnou výdrž baterie až 2 měsíce bez nabíjení**, a je tak k dispozici pro úpravu vousů za každé situace.

* Neholí tak blízko pokožce jako klasický holicí strojek, takže nehrozí podráždění kůže.
** Při 5minutovém holení třikrát týdně

Referenční číslo : TN6030F5

Výhodyproduktu

Samoostřící zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp: Buďte sami sebou s maximální svobou stylu

S dokonale ostrými břity budou vaše vousy vždy perfektně upravené. S všestranným zastřihovačem vousů Forever Sharp 3 v 1, který zastřihuje, tvaruje i holí*, si můžete vousy každý den upravit přesně podle sebe. Přístroj je vybaven samoostřícími břity ze 100% nerezové oceli, které nemusíte nikdy měnit. Díky pěti hřebenovým nástavcům (1, 2, 3, 5, 6 mm) snadno zvládne zastřižení vousů různých délek. Tento pánský zastřihovač vousů nabízí přesné zastřižení jedním pohybem a poskytuje nepřekonatelnou výdrž baterie až 120 minut, což znamená až 2 měsíce používání bez dobíjení. Díky rychlému dobití během 4 minut získáte dostatek energie na jedno kompletní oholení*, takže vás tento pomocník nikdy nenechá na holičkách! Výhodou je komfortní bezdrátové použití a praktické dobíjení přes kabel USB. Kompaktní a lehký přístroj Forever Sharp s pohodlným úchopem je voděodolný s odnímatelnou a omyvatelnou čepeí, která zaručuje snadné čištění a dokonalou hygienu. Třešničkou na dortu je protinárazové cestovní pouzdro pro bezpečné uložení zastřihovače i s příslušenstvím. * Neholí tak blízko pokožce jako klasický holicí strojek, takže nehrozí podráždění kůže. ** Při 5minutovém holení třikrát týdně

Technické parametry / porovnání

KVALITNÍ ZASTŘIŽENÍ JEDNÍM TAHEM
Materiál čepele Nerezová ocel  
Nastavení rychlosti 1  
PŘESNOST
Minimální délka zastřižení 0.4  mm
Přesné nastavení 1  mm
Ukazatel délky zastřižení Kombinovaný  
Precision setting 1 mm  
Oblasti zastřižení Vousy  
POUŽITÍ - ZPŮSOBY STŘÍHÁNÍ
Čepel na zastříhování vousů    
Šířka čepele na zastříhování vousů 32  mm
Typ nástavce na vousy Fix  
3 denní strniště    
Nástavec na vousy - krok nastavení 1  mm
Počet nastavení délky zastřižení vousů 6  
Beard type 3 day beard  
Autonomy level 120 min  
Battery type Powerful and long-lasting (Li-Ion)  
Gender Men  
Provozní doba 120 min  
Čas dobíjení 1.3  h
Baterie s rychlým dobitím    
Použití Bezšňůrové použití  
Typ baterie Lithium ion  
Odnímatelná holicí hlava    
Čištění Plně omyvatelný  
Další příslušenství Olejnička + kartáček  
Ukazatel nabití LED  
Skladování Pouzdro  
Beard    
Shaving    
Quick charge    
Voděodolný systém Wet & Dry pro použití pod vodou    
Typ zástrčky EU  
Technické specifikace
Barva Modrá  
Napětí 100-240  V

Dokumentace

Časté otázky

Ne. Nedoporučujeme používat přístroj na vás samotných, a to z důvodu bezpečnosti a pro zajištění lepších výsledků.
Ne. Zastřihovač nelze současně dobíjet a používat.
Doporučujeme používat zastřihovač vlasů na čisté a suché vlasy.
Před prvním použitím zastřihovače vlasů jej nechte nabít po dobu 14 hodin. Při dalších 3 použitích zastřihovače vlasů je důležité, abyste jej nechali vybít. Doporučená doba následného dobíjení je 8 hodin. Když kontrolka nabíjení svítí červeně, přístroj se nabíjí.
Čistě z důvodu výkonu je důležité, abyste čepel mazali při 2 použitích ze 3. Použijte dodávaný mazací olej nebo kvalitní olej bez obsahu kyselin (např. olej na šicí stoje). Na každý konec čepele kápněte kapku oleje a na několik minut zastřihovač vlasů zapněte. Přebytečný olej pak setřete hadříkem.
Náš stříhací strojek zřídkakdy vyžaduje čištění (pokud nebyl použit na více lidech). Čepele musí být očištěny po každém použití za použití malého štětečku. Obdobně můžete rovněž používat tento štěteček k odstranění vlasů z hřebene.
Ne. V případě dobíjecích modelů musíte používat dobíjecí baterie NiCd nebo NiMH. Nepoužívejte běžné baterie, jelikož jim hrozí, že se roztečou.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Ne. Náš stříhací strojek lze používat pouze na vlasy. Jakékoli jiné použití může vést ke zničení přístroje nebo zranění.
Pokud je stříhací strojek dobíjecí, vydrží baterie 40 minut od úplného dobití.
Seřizovací kolečko pro jemné nastavení Vám umožní přesně nastavit délku střihu, čímž poskytuje dokonalou úpravu vlasů nebo zastřižení fousů.
Jsou k dispozici tyto různé délky:
Poloha č. 1 = 0,8 mm
Poloha č. 2 = 1,1 mm
Poloha č. 3 = 1,4 mm
Poloha č. 4 = 1,7 mm
Poloha č. 5 = 2,0 mm
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.