ROWENTA NOMAD BEARD MOSAIC COLLECTION TN2307F0

NOMAD BEARD MOSAIC COLLECTION TN2307F0
 Nabíjecí zastřihovač vousů s možností použití i na kabel

Se zastřihávačem vousů Nomad budou vaše vousy vždy dokonale upravené. Jeho vysoce kvalitní čepele a variabilní přesné nastavení zajistí požadovanou délku i dokonalou úpravu detailů. Přístroj je kompaktní, snadno se používá a je opatřen dobíjecí baterií s dlouhou životností. Díky tomu jej lze používat kdykoli a kdekoli. Možné použít i připojený do zásuvky.

Referenční číslo : TN2307F0

Nabíjecí i síťovýZastřihávač vousů pro dokonalou precizní úpravu

Vysoce kvalitní zastřihávač vousů Nomad zajistí dokonalou úpravu vašich vousů kdykoli a kdekoli. Díky ostrým čepelím z nerezové oceli je zastřihování vždy precizní a účinné. Pět nastavitelných délek od 2 mm do 7 mm a nastavení s přesností na 1 mm nabízí celou škálu možností pro dokonalý vzhled dle přání, ať chcete klasickou bradku, nebo třídenní strniště. Dobíjecí baterie, která vydrží až 60 minut a, spolu s kompaktními rozměry přístroje znamenají, že bude váš zastřihovač Nomad vždy připraven k použití.

Technické parametry / porovnání

KVALITNÍ ZASTŘIŽENÍ JEDNÍM TAHEM
Materiál čepele Nerezová ocel  
Typ motoru DC motor  
Rychlost motoru (ot/min) 7100  
Nastavení rychlosti 1  
PŘESNOST
Minimální délka zastřižení 0.5  mm
Přesné nastavení 1  mm
Ukazatel délky zastřižení Kombinovaný  
Oblasti zastřižení Vousy  
POUŽITÍ - ZPŮSOBY STŘÍHÁNÍ
Čepel na zastříhování vousů    
Šířka čepele na zastříhování vousů 32  mm
Typ nástavce na vousy Adjustable  
3 denní strniště    
Nástavec na vousy - krok nastavení 1  mm
Rozsah nastavení délky zastřižení vousů 0,5 až 7 mm  
Počet nastavení délky zastřižení vousů 6  
Provozní doba 60  
Čas dobíjení 8-10  h
Použití Bezšňůrové + šňůrové použití  
Typ baterie NiMh  
Odnímatelná holicí hlava    
Čištění Omyvatelná hlava  
Další příslušenství Olejnička + kartáček  
Ukazatel nabití LED  
Technické specifikace
Barva Bílá a stříbrná  
Napětí 100-240  V

Dokumentace

Časté otázky

Ne. Nedoporučujeme používat přístroj na vás samotných, a to z důvodu bezpečnosti a pro zajištění lepších výsledků.
Ne. Zastřihovač nelze současně dobíjet a používat.
Doporučujeme používat zastřihovač vlasů na čisté a suché vlasy.
Před prvním použitím zastřihovače vlasů jej nechte nabít po dobu 14 hodin. Při dalších 3 použitích zastřihovače vlasů je důležité, abyste jej nechali vybít. Doporučená doba následného dobíjení je 8 hodin. Když kontrolka nabíjení svítí červeně, přístroj se nabíjí.
Po každém použití čepel očistěte dodávaným čisticím kartáčkem. V případě potřeby můžete použít také lehce navlhčený hadřík. Pro důkladnější čištění čepele umožňují některé typy její sejmutí.
Čistě z důvodu výkonu je důležité, abyste čepel mazali při 2 použitích ze 3. Použijte dodávaný mazací olej nebo kvalitní olej bez obsahu kyselin (např. olej na šicí stoje). Na každý konec čepele kápněte kapku oleje a na několik minut zastřihovač vlasů zapněte. Přebytečný olej pak setřete hadříkem.
Náš stříhací strojek zřídkakdy vyžaduje čištění (pokud nebyl použit na více lidech). Čepele musí být očištěny po každém použití za použití malého štětečku. Obdobně můžete rovněž používat tento štěteček k odstranění vlasů z hřebene.
Ne. V případě dobíjecích modelů musíte používat dobíjecí baterie NiCd nebo NiMH. Nepoužívejte běžné baterie, jelikož jim hrozí, že se roztečou.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Ne. Náš stříhací strojek lze používat pouze na vlasy. Jakékoli jiné použití může vést ke zničení přístroje nebo zranění.
Pokud je stříhací strojek dobíjecí, vydrží baterie 40 minut od úplného dobití.
Seřizovací kolečko pro jemné nastavení Vám umožní přesně nastavit délku střihu, čímž poskytuje dokonalou úpravu vlasů nebo zastřižení fousů.
Jsou k dispozici tyto různé délky:
Poloha č. 1 = 0,8 mm
Poloha č. 2 = 1,1 mm
Poloha č. 3 = 1,4 mm
Poloha č. 4 = 1,7 mm
Poloha č. 5 = 2,0 mm
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.