ROWENTA SIGNATURE TN4500F1

SIGNATURE TN4500F1
Ideální pomocník v péči o dlouhé vousy

TN4500F1 nahrazuje TN4500F0. Dopřejte svým dlouhým vousům to nejlepší díky exkluzivní sadě zastřihovače vousů Rowenta Signature pro dlouhé vousy. Konstrukce zastřihovače je speciálně uzpůsobená pro dlouhé, husté vousy a zajišťuje dokonalý střih a skvělé výsledky. Titanový povrch a samoostřící čepele navíc zaručují dlouhodobý výkon. Výrobek se dodává se dvěma flexibilními hřebenovými nástavci se 44 vysoce přesnými nastaveními, takže je vhodný pro úpravu vousů všech délek. Sada rovněž obsahuje nezbytné příslušenství pro dokonale upravené vousy: kartáč ze 100% kančích štětin a nůžky z prvotřídní nerezové oceli. 

Referenční číslo : TN4500F1

Výhodyproduktu

Sada zastřihovače vousů pro dlouhé vousy Rowenta Signature: dokonale upravené vousy

Nic si nenalhávejme: vousy nikdy nevyjdou z módy. Proto si každý muž zaslouží vlastní zastřihovač. Exkluzivní sada zastřihovače vousů pro dlouhé vousy Rowenta Signature je speciálně zkonstruována tak, aby díky ideální šířce čepele 39 mm zajišťovala dokonalé výsledky u dlouhých a hustých vousů. Čepele z vysoce kvalitní nerezové oceli s titanovým povrchem navíc vždy zůstanou ostré. Dva flexibilní hřebenové nástavce nabízejí dokonale přesnou úpravu vousů podle vašeho přání, mají totiž celkem 44 nastavení délky (0,5–30 mm). Sada obsahuje také kartáč ze 100% kančích štětin, který usměrňuje a podporuje růst vousů, a nůžky na knír z prvotřídní nerezové oceli. Vše doplňuje protinárazové cestovní pouzdro pro bezpečné uložení zastřihovače s příslušenstvím, ve kterém má všechno své místo. Výrobek je vybaven lithium-iontovým akumulátorem, který má výdrž 120 minut a plně se dobije během 90 minut. Kromě toho má praktický LED ukazatel, který slouží k monitorování stavu akumulátoru zastřihovače, a lze jej snadno používat s kabelem i bez něj. 

Technické parametry / porovnání

PŘESNOST
Ukazatel délky zastřižení Nastavitelné kolečko  
Oblasti zastřižení Vousy  
POUŽITÍ - ZPŮSOBY STŘÍHÁNÍ
Čepel na zastříhování vousů    
Typ nástavce na vousy Adjustable  
3 denní strniště    
Cutting length positions 0,5 to 30 mm  
Beard type 3 day beard and long beard  
Autonomy level 120 min  
Battery type Powerful and long-lasting (Li-Ion)  
Gender Men  
Cutting length positions 0,5 to 30 mm  
Baterie s rychlým dobitím    
Použití Bezšňůrové + šňůrové použití  
Typ baterie Lithium ion  
Odnímatelná holicí hlava    
Čištění Omyvatelná hlava  
Další příslušenství Olejnička + kartáček  
Ukazatel nabití LED  
Skladování Vanity  
Beard    
Quick charge    
Typ zástrčky EU  
Technické specifikace
Napětí 100-240  V

Dokumentace

Časté otázky

Ne. Nedoporučujeme používat přístroj na vás samotných, a to z důvodu bezpečnosti a pro zajištění lepších výsledků.
Ne. Zastřihovač nelze současně dobíjet a používat.
Doporučujeme používat zastřihovač vlasů na čisté a suché vlasy.
Před prvním použitím zastřihovače vlasů jej nechte nabít po dobu 14 hodin. Při dalších 3 použitích zastřihovače vlasů je důležité, abyste jej nechali vybít. Doporučená doba následného dobíjení je 8 hodin. Když kontrolka nabíjení svítí červeně, přístroj se nabíjí.
Po každém použití čepel očistěte dodávaným čisticím kartáčkem. V případě potřeby můžete použít také lehce navlhčený hadřík. Pro důkladnější čištění čepele umožňují některé typy její sejmutí.
Čistě z důvodu výkonu je důležité, abyste čepel mazali při 2 použitích ze 3. Použijte dodávaný mazací olej nebo kvalitní olej bez obsahu kyselin (např. olej na šicí stoje). Na každý konec čepele kápněte kapku oleje a na několik minut zastřihovač vlasů zapněte. Přebytečný olej pak setřete hadříkem.
Náš stříhací strojek zřídkakdy vyžaduje čištění (pokud nebyl použit na více lidech). Čepele musí být očištěny po každém použití za použití malého štětečku. Obdobně můžete rovněž používat tento štěteček k odstranění vlasů z hřebene.
Ne. V případě dobíjecích modelů musíte používat dobíjecí baterie NiCd nebo NiMH. Nepoužívejte běžné baterie, jelikož jim hrozí, že se roztečou.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Ne. Náš stříhací strojek lze používat pouze na vlasy. Jakékoli jiné použití může vést ke zničení přístroje nebo zranění.
Pokud je stříhací strojek dobíjecí, vydrží baterie 40 minut od úplného dobití.
Seřizovací kolečko pro jemné nastavení Vám umožní přesně nastavit délku střihu, čímž poskytuje dokonalou úpravu vlasů nebo zastřižení fousů.
Jsou k dispozici tyto různé délky:
Poloha č. 1 = 0,8 mm
Poloha č. 2 = 1,1 mm
Poloha č. 3 = 1,4 mm
Poloha č. 4 = 1,7 mm
Poloha č. 5 = 2,0 mm
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.