Menu
banniere-rowenta-cz.jpg

Co je to závazek opravitelnosti15 let za přiměřenou cenu?


Od 1. ledna 2022 značka Rowenta rozšířila svůj závazek k opravitelnosti spotřebičů. Prodloužila dostupnost náhradních dílů z 10 na 15 let a uvedla koncept přiměřené ceny. Toto se vztahuje na již vyráběné a také nově uváděné spotřebiče. V loňském roce (2021), 96 % prodaných spotřebičů bylo opravitelných po dobu 10 let.

Co je opravitelnost?

Značka Rowenta po vašem boku...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit. S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Rowenta vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“. Značka Rowenta se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu.

 8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochyAby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Rowenta skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.

Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.
Značka Rowenta neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

*Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

Značka Rowenta kousek od vás...

Nejlepší servis poskytnou profesionálové vyškolení značkou Rowenta, kteří budou vždy hledat řešení, jak prodloužit životnost Vašeho spotřebiče. K dispozici je více než 6 200 autorizovaných profesionálních servisů, které pracují pro Vás, aby zajistily opravitelnost produktů po celém světě, bez ohledu na zemi nákupu nebo používání..

Klikněte na tlačítko a vyhledejte nejbližší servisní středisko. Náš rozsáhlý systém podpory vám může pomoci najít řešení online.

Najděte si svůj autorizovaný servis Často kladené otázky

6 200 autorizovaných
servisů

Opravitelnost je snadná

Při návštěvě vámi vybraného autorizovaného servisu, díky konstrukčnímu řešení, lze vadnou část spotřebiče značky Rowenta rychle vyměnit.

Tím je zajištěno, že výrobek lze po záruční době opravit a používat po mnoho let.

Náhradní díly a příslušenství pro své spotřebiče značky Rowenta je možné také nakoupit přímo online.

Objednat náhradní díly
Oprava je snadná

Kupte si svůj servisní balíček bez následných nežádoucích překvapení!

Bez ohledu na to, jak starý je váš spotřebič (až 15 let od zakoupení) a bez ohledu na to, jaký typ opravy potřebujete provést, znáte cenu předem!

Bez čekání, bez ztráty času

Jednotná pevná cena pro jednotlivé kategorie spotřebičů

Ekologičtější a úspornější než nový spotřebič

Vybírám si svůj balíček

Provádím platbu online

Poukaz dostávám e-mailem

Nechám si opravit vadný spotřebič

Můj spotřebič si užívám déle (+ prodloužení záruky o 6 měsíců)

„Pro více informací volejte(+420) 731 010 111 (cena volání se standardní sazbou) od pondělí do pátku 8 - 17 hodin.

3D tisk k opravě vašich spotřebičů po delší dobu

Dnes bylo pomocí 3D tisku opraveno již více než 3 000 spotřebičů. Tato technologie umožňuje rychle vyrobit díl na vyžádání, aby se snížily zbytečné zásoby náhradních dílů a rozšířila se jejich dostupnost. Všechny 3D tištěné díly procházejí speciálním kvalifikačním procesem, aby byla zajištěna kvalita a trvanlivost.

3D tisk
Uvědomujeme si, že jde o spotřebiče, které si zaslouží dlouhou životnost
Alain Pautrot - viceprezident pro spokojenost spotřebitelů
Podívejte se na rozhovor
Porovnat