ROWENTA SMART FORCE™ EXTREME RR7145WH šedý

SMART FORCE™ EXTREME RR7145WH šedý
Můj nejlepší úklidový pomocník, dokonce i na koberce!

Robotický vysavač Rowenta nabízí skutečně praktické a snadné použití a lze jej použít všude, dokonce i na kobercích. Objevte dokonale bezpracný úklid – nechte snadno použitelný robotický vysavač, ať všechnu práci udělá za vás. Uživatelsky přívětivé rozhraní nabízí snadný úklid dle Vašich potřeb, spolehlivý výkon a absolutně praktické použití.

Reference : RR7145WH

Výhodyproduktu

Vysavač Rowenta Smart Force: Každý den uklidí za vás!

Robotický vysavač Rowenta je vysavač, který se dostane všude a nabízí spolehlivé výsledky a maximálně praktické použití. Objevte skutečně bezpracný úklid – nechte snadno použitelný robotický vysavač, ať všechnu práci udělá za vás, dokonce i vysávání koberců. Čtyři různé režimy zajistí úklid všude tam, kde jej potřebujete. Díky navigačnímu systému se přístroj vyhne stěnám, nábytku či pádu ze schodů a postará se o bezproblémový a bezpečný úklid, na jehož výsledky se můžete spolehnout. Virtuální zeď vám umožní omezit činnost vysavače na určitou oblast a zajistit spolehlivou a snadnou navigaci, která zabrání kontaktu s kabely nebo choulostivým nábytkem. Dopřejte si snadný automatický úklid bez obav – přenechejte práci pomocníkovi pro dokonalý každodenní úklid.

Technické parametry / porovnání

Účinnost čištění
Technologie Otočný centrální kartáč  
Typ kartáče Kartáč na vlasy/chlupy  
Boční kartáč 2  
Motorizace Univerzální motor  
Úklidové režimy 4 režimy čištění  
Výkonové stupně 1  
Navigace
Monitoring překážek Infračervené senzory  
Senzory proti pádu ze schodů Ano: 6 senzorů  
Virtuální zeď Ano: 1 ks  
Typ baterie Lithium ion  
Čas dobíjení 4,5 h  
Provozní doba
Provozní doba (min. poloha) 100 min  
Způsob nabíjení Dokovací stanice  
Samonabíjení    
Vybavení
Řídicí systém Ano: dálkové ovládání  
Objem zásobníku na prach 0.25  L
Ergonomie
Úroveň hluku 70  dB(A)
Rozměry/hmotnost
Rozměry 33.5 x 9.6  cm
Design
Barva Černá  

Dokumentace

Časté otázky

Nevysávejte vlhké povrchy, jakékoliv tekutiny, horké předměty (žhavý popel, cigarety), velmi jemné materiály (sádru, cement, popel atd.), velké ostré odpadní předměty (sklo), škodlivé látky (ředidla, brusiva atd.), agresivní látky (kyseliny, čisticí přípravky atd.), hořlavé a výbušné látky (na bázi ropy nebo alkoholu).
Stanici nabíjecí základny umístěte na zeď, na plochý povrch a tak, aby ji robotický vysavač mohl snadno nalézt.
Na daném místě se nesmí nacházet žádné překážky (ani koberečky). Ponechte alespoň 1 metr volného prostoru nalevo a napravo od stanice základy a 2 metry volného prostoru před stanicí základny. Pokud stanici umístíte do rohu nebo pokud bude obtížné ji nalézt, robotický vysavač ji nebude moci dosáhnout.
Napájecí kabel stanice základny natáhněte podél zdi.
Více informací naleznete v pokynech v uživatelské příručce.
Stanici nabíjecí základny ponechte stále zapojenou (pokud nabíjecí stanice není aktivována, není dostupná funkce automatického dobíjení).
Krabičku virtuální bariéry umístěte přibližně 30 cm před místo, na které si přejete omezit přístup. Umístěte ji tak, aby šipka směřovala tam, kde si přejete vytvořit virtuální bariéru, a zkontrolujte, že se před ní nenachází nic, co by ji blokovalo. Druhá strana krabičky virtuální bariéry se musí dotýkat pevné stěny. Virtuální bariéru umisťujte dále než 3 metry od nabíjecí stanice. Pokud virtuální bariéru nainstalujete blízko nabíjecí stanice, signál z virtuální bariéry bude blokovat nabíjecí stanici a robotický vysavač se k ní nebude moci vrátit.
Nepoužívejte zároveň více než dvě virtuální bariéry. Pokud se na malé ploše použije více virtuálních bariér, přístroj nemusí fungovat správně.
Více informací naleznete v pokynech v uživatelské příručce.
Zařízení nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoliv nebezpečí, musíte je nechat vyměnit autorizovaným servisem vysavačů.
Zařízení nepoužívejte. Nedotýkejte se svorek, abyste předešli jakémukoliv nebezpečí. Nabíjecí stanici musíte odpojit ze zásuvky a nechat ji vyměnit autorizovaným servisem vysavačů.
Nádobu na prach vysypte do odpadkového koše po každém použití. Těsnění sběrače prachu otřete hadříkem.
Můžete provést následující kontroly:
Hlavní vypínač přepněte do polohy STOP a poté do polohy START.
Kabel odpojte a následně ho opět zapojte do nabíjecí stanice.
Zkontrolujte, zda nabíjecí svorky a okna snímačů nejsou zablokované, a poté otřete tělo vysavače a nabíjecí stanici suchým hadrem. Před pečlivým vysušením nezapomeňte vypnout hlavní vypínač a robotický vysavač.
Zkontrolujte, zda se v blízkosti nabíjecí stanice nenachází nějaká překážka, například lesklý předmět, židle atd.
Pokud ani po těchto různých kontrolách nefunguje automatické nabíjení správně, nechte robotický vysavač zkontrolovat autorizovaným servisem vysavačů.
Zkontrolujte:
Zda není nádoba na prach plná.
Čistotu filtrů.
Zda nějaký předmět nebo smetí neblokuje sací otvor na spodní straně robotického vysavače.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Virtuální bariéra umožňuje omezit prostor, který robotický vysavač čistí.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.