ROWENTA AQUA PERFECT HU5220F0

AQUA PERFECT HU5220F0
IDEÁLNÍ VLHKOST PRO OPTIMÁLNÍ KOMFORT

Tichý zvlhčovač vzduchu Aqua Perfect se ve vašem domově postará o ochranu proti škodlivým účinkům suchého vzduchu díky zajištění optimální míry vlhkosti. Oceníte vysoký parní výkon doprovázený třemi inteligentními režimy pro zajištění požadované úrovně vlhkosti i antibakteriální roztok pro čistší mlhu.* To vše při dokonalém komfortu používání, o který se stará variabilní nastavení rychlosti a ergonomické provedení.

Referenční číslo : HU5220F0

Výhodyproduktu

Zvlhčovač Aqua Perfect: Dokonalá vlhkost pro pohodlný domov

Tichý zvlhčovač vzduchu Aqua Perfect se ve vašem domově postará o ochranu proti škodlivým účinkům suchého vzduchu a zajistí v něm dokonalou vlhkost a optimální komfort. Jeho výkonný parní výstup je doprovázen třemi inteligentními režimy: režim Auto Comfort pro automatickou úpravu vlhkosti podle teploty vaší místnosti; režim Control pro nastavenou míru vlhkosti v rozmezí 45%RH a 90%RH; a režim Continuous pro konstantní vypouštění mlhy. Kromě výkonného parního výstupu je u tohoto tichého zvlhčovače k dispozici také velká nádržka na vodu a tři nastavitelné rychlosti. Navíc ve spodní části s vodou obsahuje antibakteriální roztok k potlačení růstu mikrobů* pro čistší mlhu a ochranu vás a vaší rodiny. Vše završují praktické funkce, mezi kterými nechybí noční režim, 12h časovač a také ergonomický design pro snadné použití a přenášení.

Technické parametry / porovnání

TECHNOLOGY
Typ produktu Zvlhčovač  
Typ technologie Ultrazvuková  
Funkce ohřevu    
Pára Teplý a studený  
PERFORMANCE
Výstup páry (ml/h) 380  
Oblast účinnosti 53,6 m2  
Objem zásobníku na vodu 5,9  L
Čas chodu až 30 h  h
Úroveň hluku pouze 40  dB(A)
Počet rychlostí 3  
INTELLIGENCE
Automatický režim    
Noční režim    
Hygrometr    
Ukazatel míry vlhkosti v místnosti    
Nastavení míry vlhkosti Ano  
COMFORT IN USE
Antibakteriální účinek    
Ukazatel hladiny vody    
Automatické vypnutí    
Odnímatelná nádržka na vodu    
Ovládací panel Elektronický  
Časovač 12  h
Příjemné osvětlení    
Rukojeť Sklopitelné  
Další přiložené příslušenství 2 odvápňovací sáčky  
Příkon 110  
Ostatní 220-240 V 50-60 Hz  
Barva Stříbrná a černá  

Dokumentace

Časté otázky

Před čištěním vždy přístroj vypněte a odpojte od elektřiny.
Nikdy neponořujte základnu výrobku nebo napájecí kabel a zásuvku do vody ani do jiné kapaliny. K čištění přístroje nepoužívejte čisticí prostředky nebo prací výrobky.
Je důležité pravidelně čistit vodní nádrž, rozprašovací komoru (kolem keramického kotouče) a vzduchové ventily pod přístrojem.
Čištění kotouče: Pravidelným čištěním keramického kotouče se zabraňuje usazování vodního kamene. Nepoužívejte tvrdé nebo brusné nástroje, abyste zabránili poškození kotouče.
Čištění vodní nádrže: Vyjměte odvápňovací kazetu (v závislosti na modelu) a opláchněte ji čistou vodou, následně umyjte nádrž a její poklop mýdlovou vodou.
Čištění rozprašovací komory: Naplňte rozprašovací komoru do poloviny vodou a do poloviny bílou octovou směsí, nechejte ji působit 4 hodiny, poté komoru vyprázdněte a opláchněte čistou vodou (pozn., dávejte pozor, aby se voda nedostala do otvoru výtlačného ventilátoru).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.