ROWENTA PURE HOME PU8080F0

PURE HOME PU8080F0
Čištění bez hranic

Čistý vzduch je nyní důležitější než kdy předtím! Čistička vzduchu Pure Home od značky Rowenta je nejnovější inovace, která pomůže vytvořit perfektní prostředí ve vašem domově. Průlomový design, digitální technologie a chytrá filtrace vám v jediném zařízení přináší to nejlepší z oblasti čištění vzduchu. Objevte Air Quality Box, jedinečné zařízení, které detekuje znečištěné ovzduší kdekoli ve vašem domě, aniž byste museli přesouvat celou čističku vzduchu. Dýchejte čistý vzduch díky doposud nejvýkonnějšímu systému čištění vzduchu od značky Rowenta. Díky vyhrazené aplikaci Pure Air můžete detekovat, sledovat, hlídat a užívat si přizpůsobené čištění vzduchu kdykoli v průběhu dne. Se značkou Rowenta se čistému vzduchu meze nekladou .

Referenční číslo : PU8080F0

*In speed 3 on birch allergens, external test 2021

Výhodyproduktu

Rowenta Pure Home: Chytrá čistička vzduchu pro celý domov

Pure Home nezná hranice, od detekce a čištění po vizualizaci a monitorování. Vše začíná jedinečnou přenosnou krabičkou Air Quality Box, kterou lze snadno přenášet mezi místnostmi a detekovat znečištění vzduchu v reálném čase. Poté začne působit Pure Home a systém 360° čištění vzduchu se 4úrovňovou filtrací: Odstraňuje nejen 100 % alergenů, ale filtruje také vzduchem přenášené částice o velikosti virů.  Hlášení na obrazovce vás informuje o kvalitě vzduchu uvnitř i venku a zároveň můžete vidět aktuální stav čištění vzduchu ve vašem domově. Výsledkem je čistý vzduch a klid - vše je osobně přizpůsobeno vašim potřebám díky vyhrazenému alergenovému režimu, chytrým, automaticky nastavitelným a také personalizovaným programům, které lze předem naplánovat přes aplikaci Pure Air. S čističkou vzduchu Pure Home se čistému vzduchu meze nekladou.

Technické parametry / porovnání

Technologie
Typ produktu Čistička vzduchu  
Typ technologie Filtrace  
NanoCaptur technologie ničící formaldehyd    
Výkon
Kouř CADR 515 m3/h  
Počet rychlostí 10  
Úroveň hluku 32  
Filtration levels 4 filtration levels  
Power max 60  W
DALŠÍ FUNKCE
Oblast účinnosti Až do 200 m2  
Connected device (mobile application)    
Barva BÍLÁ A MODRÁ  
Další přiložené příslušenství 1820005839: FILTER_ETHERA 2 _PURE HOME 1820005837: FILTER_PARTICLE+ACTIVECARBONE_PRE-FILTER  
Počet filtrů 4  
Filtr PRÉFILTRE, 2V 1 ALLERGY+ ACTIVE CARBON, NANOCAPTUR+  
INTELIGENCE
Automatický režim    
Noční režim    
Ukazatel kvality vzduchu    
Senzory Částice + Plyn  
Intelligence (auto mode)    
POHODLNÉ POUŽÍVÁNÍ
Ovládací panel Elektronický  
LCD obrazovka    
Časovač 1, 2, 4, 8  h
Odložený start ANO aplikace na programování  
Týdenní program    
Ukazatel výměny filtru    
Kolečka    
Rukojeť Vloženo  
Dětský zámek    
Typ zástrčky EU  

Časté otázky

Protizápachové filtry a filtr HEPA nelze čistit a opětovně používat – je nutné je vyměnit. Předfiltr je opětovně použitelný (vysavačem odstraňte prach nebo jej umyjte vodou).
Filtr HEPA musí být vyměňován každých 6 měsíců; protizápachový filtr je nutné měnit každé 3 měsíce. Předfiltr je nutné čistit každé 2 až 4 týdny. Tyto četnosti platí pro každodenní používání po dobu 8 hodin a může se lišit podle provozního prostředí.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.