ROWENTA SILENCE COMFORT SO5115F0

SILENCE COMFORT SO5115F0
Výkonný a tichý plochý topný ventilátor

Silence Comfort nabízí výkonné vytápění bez nutnosti náročné obsluhy a bez starostí, s diskrétní funkcí tichého provozu a nastavitelným polohováním: přístroj lze díky unikátnímu hornímu vstupu vzduchu umístit na podlahu, na stůl, nebo i na poličku.

Referenční číslo : SO5115F0

VÝKONNÝ A TICHÝ PLOCHÝ TOPNÝ VENTILÁTOR

Výhodyproduktu

TICHÉ A PRAKTICKÉ VYTÁPĚNÍ

S přístrojem Silence Comfort získáte výkonné vytápění, které nevidíte, ani neslyšíte.

Díky nastavitelnému výkonu můžete volit mezi tichým nastavením pro delší použití – ideální při čtení, sledování televize nebo během spánku – a nastavením na maximální a rychlé vytápění o příkonu až 2400 W.

Malé kompaktní rozměry a unikátní horní vstup vzduchu usnadňují přenášení i umisťování přístroje, ať jste kdekoli, a zesílená ochranná mřížka zaručuje bezpečí vaší rodiny.

Multifunkční provedení přístroje nabízí i funkci ventilátoru pro teplé počasí, Silence Comfort je tak vaším dokonalým společníkem po celý rok.

Technické parametry / porovnání

TYP VÝROBKU
Typ Klasický ventilátor  
Barva Tmavě šedá  
Výška 0,14  m
TECHNICKÁ CHARAKTERISTIKA
Napětí 220 - 230   
Frekvence 50  Hz
VÝKON
Příkon 2400  
Ochlazovací ventilátor    
Ideální velikost místnosti (m2) 30  
BEZPEČNOST
Kontrolka    
IP 20  
KOMFORT POUŽITÍ
Délka přívodního kabelu 1,6  m
Termostat Mechanický  
Rukojeť    
Displej NE  
INTELIGENCE
Protizámrazová pojistka    
Právní upozornění
Nařízení (EU) 2015/1188 : ekodesign Tento výrobek je vhodný pouze pro dobňe izolované prostory nebo obĀasné používání. (Tchèque)  

Dokumentace

Časté otázky

V případě neobvyklého přehřátí se spustí zvukový a světelný signál a odpojí se přívod elektrické energie do topného tělesa. Zařízení se znovu zapne, jakmile vychladne a dostane se do obvyklé polohy.
Za účelem ochrany v zimním období, např. když je termostat v poloze ochrany proti mrazu a teplota v místnosti je asi 5 °C (41 °F), se zařízení automaticky zapne. V této poloze bude teplota místnosti asi 7 °C (45 °C).
Před navíjením šňůry nechte spotřebič vychladnout. Když spotřebič nepoužíváte, skladujte jej na suchém místě.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Všechny spínače přepněte do polohy vypnuto a spotřebič odpojte ze sítě.
Ne, spotřeba elektřiny závisí výhradně na výkonu topení.
Poměr mezi příkonem/vytápěnou plochou závisí na požadované teplotě, venkovní teplotě a kvalitě izolace domu. Obecně se používá poměr 100W/m².
Motor horkovzdušného ventilátoru pracuje bez topného tělesa (pracuje jen ventilátor).
Ne. Musíte dodržovat bezpečnostní opatření týkající se použití přímotopu v koupelně. Je nutné zkontrolovat, zda je spotřebič určen k použití v jakékoliv místnosti domu, včetně místností, kde hrozí riziko, že dojte k potřísnění vodou, jako např. kuchyně nebo koupelny, viz údaje obsažené v návodu k použití.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.