ROWENTA ESSENTIAL + DESK VU2310F0

ESSENTIAL + DESK VU2310F0
Výkonné a tiché ochlazení

Se stolním ventilátorem Rowenta Essential + si užijete výkonné a tiché osvěžení. Tento ventilátor , který nabízí dobrý výkon, tiché používání, dvě rychlosti a řadu pohodlných funkcí, je nezbytným doplňkem vašeho domova v měsících s teplým počasím.

Referenční číslo : VU2310F0

*The rate may vary +/- 10% depending on the products

Ventilátor Essential +: Výkonné a tiché chlazení

Vychutnejte si silný chladivý efekt v klidu a tichu s ventilátorem Essential + od Rowenta. Jeho výkonné chlazení (až 18 m3 / min) poslouží i v těch nejteplejších prostředích, a to díky výkonnému a odolnému měděnému motoru, který zajišťuje trvale vysoký výkon. Jeho nízká rychlost zároveň slibuje tiché osvěžení - perfektní při spánku, sledování televize nebo při práci. Tento vysoce kompaktní stolní ventilátor je vybaven dvěma rychlostmi pro osobní osvěžení, je snadno přemístitelný a snadno se skladuje, když se zrovna nepoužívá. Toto vše doplňují funkce pro větší pohodlí, včetně automatické oscilace a orientace. S Essential + zažijete potřebné osvěžení kdekoliv!

Technické parametry / porovnání

TYP VÝROBKU
Typ Klasický  
Model Stolní  
Průměr 25  cm
Průměr (v palcích) 10  
VZDUCHOVÝ VÝKON
Automatická oscilace    
Orientace    
Počet lopatek 3  
KOMFORT POUŽÍVÁNÍ
Ovládací panel Mechanický  
Počet nastavení 2  
Displej NE  

Dokumentace

Časté otázky

Vždy zkontrolujte, v jakém stavu je spotřebič, zásuvka a napájecí šňůra. Spotřebič postavte do vzdálenosti 50 cm od ostatních předmětů (záclon, stěn, rozprašovačů atd.). Pozor, aby do přístroje nevnikla voda. Nedotýkejte se spotřebiče mokrýma rukama. Před spuštěním zkontrolujte: zda je zařízení sestaveno dle pokynů výrobce, je na stabilním a pevném povrchu a je ve správné provozní poloze (postavené na nožičkách). Zkontrolujte, zda napětí vaší elektrické sítě odpovídá napětí uvedenému na spotřebiči. Zkontrolujte, zda spotřebič vyžaduje zásuvku s uzemněním.
Než spotřebič přemístíte, odpojte jej ze sítě.
Obvykle se spotřebič umisťuje v místnosti, kterou má větrat. Spotřebič umístěte ve vzdálenosti aspoň 50 cm od ostatních předmětů (stěny, záclony, rozprašovače atd.). Nezapomínejte, že k dostání jsou vodorovné i svislé verze. Většina z nich je nastavitelná, a tak můžete svůj ventilátor zvolit dle prostorových možností a interiérové dekorace.
Ano, systém byl navržen k použití jakéhokoliv prostředku na hubení hmyzu v tabletách.
Než začnete s údržbou, ventilátor odpojte ze sítě. Jednotku můžete čistit lehce navlhčeným hadrem. Pozor, aby voda nepronikla do jednotky. K čištění přední mřížky použijte vysavač. Nikdy nepoužívejte pískové čisticí prostředky, které by mohly poškodit vzhled vašeho spotřebiče.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Když je tato funkce zapnutá, ventilátor se otáčí automaticky zleva doprava a zpět, fouká tak vzduch po celé místnosti. Pokud uživatel vyžaduje proud vzduchu koncentrovaný do jednoho místa, musí se tato funkce vypnout.
Tento systém využívá cirkulace vzduchu způsobenou větrákem k současnému šíření prostředku proti komárům.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.