ROWENTA Rowenta Turbo Silence Extreme+ VU5840F0

Rowenta Turbo Silence Extreme+ VU5840F0
Výkon, který neslyšíte!
Dopřejte si úchvatné tiché osvěžení se stojanovým ventilátorem Rowenta Turbo Silence Extreme+. Tento tichý a vysoce výkonný stojanový ventilátor s dálkovým ovládáním je ideální pro nerušící použití při spánku, sledování televize, práci nebo studiu. Je to nejvýkonnější model, jaký kdy značka Rowenta navrhla!*

Referenční číslo : VU5840F0

*Mezi elektronickými stojanovými ventilátory Rowenta. ** Hodnota se může lišit o ±10 % v závislosti na modelu.

*Mezi elektronickými stojanovými ventilátory Rowenta

Vynikající tiché osvěžení ve výkonném stojanovém ventilátoru

Objevte výkon, který neslyšíte, se stojanovým ventilátorem , který v sobě spojuje extrémní výkon a osvěžení (80 m3/min) Při pouhých 38 dB(A) u minimální rychlosti je ideální pro nerušivé použití při spánku, studiu nebo sledování televize. Dopřejte si intenzivní osvěžení přizpůsobené vašim potřebám, se 4 rychlostmi včetně režimu Silent Night a Turbo Boost. A to vše v atraktivním a moderním designu poskytujícím 120° široké krytí a vylepšenou bezpečnost pro vás a vaši rodinu.

Technické parametry / porovnání

TYP VÝROBKU
Typ Klasický  
Model Stojanový  
Průměr 40  cm
VZDUCHOVÝ VÝKON
Max. proudění vzduchu (m3/min) 80  
Nastavení Turbo    
Automatická oscilace    
Orientace    
Počet lopatek 5  
KOMFORT POUŽÍVÁNÍ
Ovládací panel Mechanický  
Počet nastavení 4  
Displej LCD  
Typ zástrčky EU  
HLUČNOST
Min. úroveň hluku 38  dB(A)
Noční mód    

Dokumentace

Časté otázky

Vždy zkontrolujte, v jakém stavu je spotřebič, zásuvka a napájecí šňůra. Spotřebič postavte do vzdálenosti 50 cm od ostatních předmětů (záclon, stěn, rozprašovačů atd.). Pozor, aby do přístroje nevnikla voda. Nedotýkejte se spotřebiče mokrýma rukama. Před spuštěním zkontrolujte: zda je zařízení sestaveno dle pokynů výrobce, je na stabilním a pevném povrchu a je ve správné provozní poloze (postavené na nožičkách). Zkontrolujte, zda napětí vaší elektrické sítě odpovídá napětí uvedenému na spotřebiči. Zkontrolujte, zda spotřebič vyžaduje zásuvku s uzemněním.
Než spotřebič přemístíte, odpojte jej ze sítě.
Obvykle se spotřebič umisťuje v místnosti, kterou má větrat. Spotřebič umístěte ve vzdálenosti aspoň 50 cm od ostatních předmětů (stěny, záclony, rozprašovače atd.). Nezapomínejte, že k dostání jsou vodorovné i svislé verze. Většina z nich je nastavitelná, a tak můžete svůj ventilátor zvolit dle prostorových možností a interiérové dekorace.
Ano, systém byl navržen k použití jakéhokoliv prostředku na hubení hmyzu v tabletách.
Než začnete s údržbou, ventilátor odpojte ze sítě. Jednotku můžete čistit lehce navlhčeným hadrem. Pozor, aby voda nepronikla do jednotky. K čištění přední mřížky použijte vysavač. Nikdy nepoužívejte pískové čisticí prostředky, které by mohly poškodit vzhled vašeho spotřebiče.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Když je tato funkce zapnutá, ventilátor se otáčí automaticky zleva doprava a zpět, fouká tak vzduch po celé místnosti. Pokud uživatel vyžaduje proud vzduchu koncentrovaný do jednoho místa, musí se tato funkce vypnout.
Tento systém využívá cirkulace vzduchu způsobenou větrákem k současnému šíření prostředku proti komárům.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.