ROWENTA Zvlhčovač vzduchu Rowenta AQUA BOOST 2,5L HU4020

Zvlhčovač vzduchu Rowenta AQUA BOOST 2,5L HU4020
Účinné zvlhčování vzduchu ve dne i v noci

Vyvážená hladina vlhkosti vzduchu je zásadní pro optimální domácí pohodlí. Zvlhčovač vzduchu Aqua Boost od značky Rowenta je účinným řešením pro suchý vzduch. Jeho nastavení a antibakteriální vlastnosti jsou řešením pro čistější vodní mlhu*. To vše je v ergonomickém designu s novým horním plněním pro snadné používání!

Referenční číslo : HU4020F0

* Zamezí nárůstu bakterií ve vodní nádrži zařízení, odstraňuje až 99,9 % bakterií Escherichia Coli a Staphylococcus Aureus - za běžných podmínek používání. Testy provedla nezávislá laboratoř.

Výhodyproduktu

Zvlhčovač vzduchu Rowenta Aqua Boost: Perfektní zvlhčení pro váš domov

Rowenta má řešení pro suchý vzduch u vás doma: Představuje nový zvlhčovač vzduchu Aqua Boost. Má silný výstup vodní mlhy a v kombinaci s 360° vzduchovými výstupy zajišťuje rychlé a rovnoměrné zvlhčování k dosažení potřebné úrovně vlhkosti doma za krátkou dobu. Nové horní plnění usnadňuje práci a čištění v jednom kroku a antibakteriální účinek zajišťuje, že je odstraněno 99,9 % bakterií v kapkách vody zvlhčovače* - to znamená čistější vodní mlha. Tento domácí zvlhčovač vzduchu nabízí široké pokrytí až 50 m2 a obsahuje navíc chytré ovládání, které automaticky udržuje optimální úroveň vlhkosti. To je dokonalé řešení pro dětský pokoj nebo ložnici. Jeho zvláště tichý design a vysoká autonomie jsou jistotou pro výkonné zvlhčování po celou noc - a pro nerušený spánek!

Technické parametry / porovnání

TECHNOLOGY
Typ produktu Zvlhčovač  
Typ technologie Ultrazvuková  
Pára Teplý a studený  
PERFORMANCE
Výstup páry (ml/h) 380  
Čas chodu Až 15 hodin  
Počet rychlostí 6  
INTELLIGENCE
Automatický režim    
Noční režim    
Senzory Ne  
Hygrometr    
Ukazatel míry vlhkosti v místnosti    
Nastavení míry vlhkosti ANO  
COMFORT IN USE
Antibakteriální účinek    
Demineralizační patrona    
Automatické vypnutí    
Ovládací panel Elektronický  
Časovač ANO  h
Odložený start NE  
Typ zástrčky EU  
Příkon 28 W/115 W  W
Barva BÍLÁ A STŘÍBRNÁ  
   
   

Dokumentace

Časté otázky

Před čištěním vždy přístroj vypněte a odpojte od elektřiny.
Nikdy neponořujte základnu výrobku nebo napájecí kabel a zásuvku do vody ani do jiné kapaliny. K čištění přístroje nepoužívejte čisticí prostředky nebo prací výrobky.
Je důležité pravidelně čistit vodní nádrž, rozprašovací komoru (kolem keramického kotouče) a vzduchové ventily pod přístrojem.
Čištění kotouče: Pravidelným čištěním keramického kotouče se zabraňuje usazování vodního kamene. Nepoužívejte tvrdé nebo brusné nástroje, abyste zabránili poškození kotouče.
Čištění vodní nádrže: Vyjměte odvápňovací kazetu (v závislosti na modelu) a opláchněte ji čistou vodou, následně umyjte nádrž a její poklop mýdlovou vodou.
Čištění rozprašovací komory: Naplňte rozprašovací komoru do poloviny vodou a do poloviny bílou octovou směsí, nechejte ji působit 4 hodiny, poté komoru vyprázdněte a opláchněte čistou vodou (pozn., dávejte pozor, aby se voda nedostala do otvoru výtlačného ventilátoru).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.