ROWENTA Čisticí kartáček na obličej Rowenta RADIANCE BOOSTER LV4020F0

Čisticí kartáček na obličej Rowenta RADIANCE BOOSTER LV4020F0
Jemná denní péče o pleť - jen 1 minuta pro mladistvější a zářivou pleť.
Kartáček na obličej Radiance Booster od značky Rowenta povýší vaši péči o pleť na novou úroveň díky jemnému a zklidňujícímu účinku, který zajišťuje spolehlivé výsledky. Podle 95 % uživatelů/uživatelek* má tento čisticí kartáček na obličej vyhlazující účinek na pleť, která je poté rozjasněná, a dodává jí špetku revitalizačního omlazení a energie. Objevte nový krok ve vašem režimu péče o pleť, který vám pomůže vypadat co nejlépe za pouhou minutu.

Referenční číslo : LV4020F0

3měsíční test vnímání přístroje - 30 dobrovolníků/dobrovolnic - % vyjádření

* % testujících uživatelů/uživatelek se shodlo - 3měsíční test vnímání přístroje - 30 dobrovolníků/dobrovolnic - % vyjádření – Francie

Výhodyproduktu

Rowenta Radiance Booster Čisticí kartáček na obličej

Dosáhněte dokonale rozjasněné pleti s čisticím kartáčkem na obličej Rowenta Radiance Booster Facial Cleansing Brush pro jemnou péči o pleť trvající 1 minutu, která zajistí nádherné výsledky plné mládí a vitality. Tento vysoce výkonný kartáček na obličej dokonale odličuje a hloubkově čistí prostřednictvím jemné péče, která pleť nevysouší. Mladistvá pleť se zářivým jasem je na dosah. 95 % uživatelů/uživatelek* uvedlo naprosto pozitivní výsledky: hladší, jasnější a rovnoměrnější pleť, jemná a nadále hydratovaná pokožka a účinné odličování. Dvě kartáčové hlavice - jedna nylonová a jedna silikonová - se postarají o každý, i ten nejcitlivější typ pleti, a mají dlouhotrvající výkon a snadné ovládání. Objevte jemnou péči s nekompromisními výsledky pro jedinečný dotek péče a jas.

Technické parametry / porovnání

Napětí 100-240  V
Transportable    
Oblast použití Face  
Druh pleti All skins  
Exfoliace    
Vibrace    
Typ baterie Lithium ion  
Kompaktní    

Dokumentace

Časté otázky

Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.