ROWENTA EASY TOUCH MOSAIC COLLECTION EP1115F0

EASY TOUCH MOSAIC COLLECTION EP1115F0
Snadná cesta k hladké pokožce na celé týdny!

Objevte jednoduché řešení pro dlouhodobě hladkou pokožku – s epilátorem Rowenta Easy Touch. Jeho vyspělá technologie zajišťuje snadné odstraňování chloupků a optimálně hladkou pokožku až po dobu 4 týdnů. Dvourychlostní provedení a ergonomický design umožňují bez potíží ošetřit i nejhůře přístupná a nejcitlivější místa.

Referenční číslo : EP1115F0

Epilátor Rowenta Easy Touch: optimální výsledky epilace hned napoprvé

Správná epilace hned při prvním použití. Epilace nebyla nikdy tak snadná jako s epilátorem Rowenta Easy Touch. Optimálně hladká pokožka až po dobu 4 týdnů. Vysoce výkonná vyspělá epilační technologie se skvěle hodí i pro začátečníky. Využívá vysoce precizní pinzety, které odstraní i ty nejkratší chloupky (0,5 mm), aniž by je přetrhly. Systém navádění chloupků do pinzet zajišťuje optimální účinnost. Epilátor se dále vyznačuje velkou aktivní epilační plochou, která umožňuje jediným tahem maximální epilaci. Zároveň má kompaktní ergonomický design, díky kterému se snadno dostane i do nejhůře přístupných míst. Jeho dvourychlostní nastavení umožňuje jemnější nebo rychlejší epilaci. Inovativní masážní systém zase snižuje citlivost pokožky, a umožňuje tak pohodlnější odstraňování chloupků. 

Technické parametry / porovnání

EFEKTIVITA EPILACE
Vysoce precizní epilace od 0,5 mm    
Počet pinzet 24  
Počet rychlostí 2  
Velký aktivní povrch    
Systém pro navádění chloupků do pinzet    
Patentovaná technologie Klasická  
POHODLNÉ POUŽÍVÁNÍ
Masážní kuličky / snížení citlivosti pokožky    
Dermatologicky testované pinzety    
Hygienické pinzety z nerezové oceli    
NÁSTAVCE / PŘÍSLUŠENSTVÍ
Počet nástavců 1  
Čistící kartáček    
KOMFORT
Oblast použití Nohy a tělo  
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Zdroj napájení Síť  
Napětí 220-240  V
Příkon 4.47  W
Délka přívodního kabelu 2  m
Barva Bílá a stříbrná  

Dokumentace

Časté otázky

Podpaží je pro odstraňování chloupků citlivou oblastí, protože kůže je zde jemná a citlivá (často zde lze po odstranění chloupků vidět červené tečky) a protože je podpaží pomocí hlavy epilátoru hůře přístupné. Epilátorem jde celkem snadno pohybovat po nohou, s podpažím je to však mnohem obtížnější, protože se jedná o prohlubeň. Někdy může být nutné na hlavu epilátoru proti pokožce mírně zatlačit, aby byla epilace účinná.

Na níže uvedených obrázcích jsou uvedeny vhodné pohyby k účinnému a bezbolestnému odstranění chloupků v podpaží.

Pro odstraňování chloupků z podpaží by mělo být použito příslušenství pro „citlivé oblasti“, které se připevní na hlavu epilátoru.

Ne. Přístroj nelze používat na obličej.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Bezprostředně po epilaci se raději vyhýbejte opalování a koupání v moři, pokožka je citlivá. Pokud plánujete epilaci, platí stejná doporučení. Před epilací se neopalujte, aby nebyla pokožka příliš citlivá.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.